Ieskandinot Berga bazāra Vasaras festivālu, ar jauno mūziķu konkursu "Jauno talantu bazārs" restorānā "Andalūzijas suns" 30. aprīlī tika svinēta starptautiskā Džeza diena.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkursa finālā piedalījās desmit mūzikas ansambļi – jauni un plašākai publikai vēl neatklāti mūziķi. Pirmo piecu vietu ieguvējiem piešķirta iespēja uzstāties uz Berga bazāra Vasaras festivāla skatuves līdzās pieredzējušiem un pazīstamiem māksliniekiem un citas vērtīgas balvas, stāsta pasākuma rīkotāji.

Dalībnieku uzstāšanās vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija dziedātāja, televīzijas šovu fināliste Elza Rozentāle, komponists, producents un grupas "Framest" vokālists Jānis Ķirsis, bundzinieks, Kopenhāgenas Ritma konservatorijas absolvents Ivars Arutjunjans, festivālu rīkotājs, uzņēmējs Jānis Jenzis, kā arī Berga Bazāra Vasaras Festivāla producente Kristiāna Skābarde.

Konkursanti uzstājās ar pašu izvēlētu programmu, spēlēlējot gan džeza, gan blūza, gan brīvas improvizācijas žanros. Šogad par konkursa uzvarētājiem pasludināts Rīgas Doma kora skolas 3. kursa kombo.

Džeza dienu citviet pasaulē 30. aprīlī svin jau piekto gadu, savukārt Latvijā – trešo gadu. Berga bazāra Vasaras festivāla ietvaros katru trešdienu notiek brīvdabas koncerti, kuros līdzās jauno un daudzsološo mūziķu apvienībām būs iespēja dzirdēt arī vairākus pazīstamus latviešu izpildītājus, tostarp Elzu Rozentāli, Aiju Vītoliņu, Kristīni Prauliņu, grupas "Framest",Pieneņu vīns" un "Very Cool People".


Tags

Framest Pieneņu Vīns (grupa) Rīgas Doma kora skola Very Cool People kultura
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form