Noklausies! Saksofonists Zintis Žvarts ierakstījis apcerīgu dziesmas 'Rudens ogle' versiju
Foto: Publicitātes attēls

Izdevniecība "Mikrofona ieraksti" publicējusi jaunu saksofonista Zinta Žvarta ierakstītu Raimonda Paula dziesmas "Rudens ogle" instrumentālo versiju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunā skaņdarba versija iekļauta latviešu instrumentālās mūzikas sērijas "Gadalaiki" noslēdzošajā albumā "Gadalaiki. Rudens. Saksofons". Zintis Žvarts ieskaņojis visus albumā iekļautos skaņdarbus, ieraksts tapis sadarbībā ar ar producentiem Artūru Palkeviču un Gaiti Lazdānu.

Atgādinām, ka oriģinālā šo dziesmu ar Jāņa Petera dzeju izpildīja dziedātāja Mirdza Zīvere.

Jaunajā albumā būs iekļauti pavisam 12 Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Ulda Stabulnieka, Mārtiņa Freimaņa, Ainara Virgas, Aigara Krēslas, Zigfrīda Mauktupāvela, Laura Reinika un Artūra Palkeviča dziesmu instrumentālie pārlikumi. Dziesmu sarakstā iekļautas tādas dziesmas kā "Rudens ogle", "Kā senā dziesmā", Tēma no kinofilmas "Ilgais ceļš kāpās", "Nenāciet klāt man rudenī", "Vakara vējā", "Sapņu pārdevējs", "Dūdieviņš" un citas.

Maestro Pauls pēc savu dziesmu versiju noklausīšanās izteicās īsi, bet ļoti atzinīgi: "Mūziķi ir labi pastrādājuši, man patīk. Nezinu gan, kurš vairs mūsu dienās klausās instrumentālo mūziku, bet šie ieraksti skan ļoti pieklājīgi ".

Visiem četriem "Gadalaiki" albumiem izmantotas īpaši sērijai gleznoti mākslinieces Līgas Ķempes darbi. Tos albumu dizainā iekļāvis Artūrs Tigulis.

Izdevēji, atgādina, ka ir jau pieejami albumi "Gadalaiki. Ziema. Klavieres", kuru ierakstījis pianists Normunds Kalniņš, albums "Gadalaiki. Pavasaris. Ģitāra", kuru meistarīgi ieskaņojis ģitārists Rihards Lībietis, kā arī albums "Gadalaiki. Vasara. Stīgas", kuru Normunda Kalniņa vadībā, ieskaņojuši īpaši ierakstam izveidots stīgu ansamblis no Liepājas simfoniskā orķestra mūziķiem kopā ar pavadošo grupu.

Tags

Raimonds Pauls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form