Ipašā seansā rādīs ar 'Lielo Kristapu' godalgoto filmu 'Bize un Neguļa'
Foto: Publicitātes foto

Kinoteātrī "Splendid Palace" 25. novembrī īpašā seansā varēs noskatīties nupat ar trim "Lielajiem Kristapiem" apbalvoto animācijas filmu "Bize un Neguļa", portālu "Delfi" informē kinoteātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Programmā paredzēta gan filmas skatīšanās un sarunas ar filmas autoriem, gan arī animācijas filmu veidošanas radošās darbnīcas bērniem.

25 minūšu garā filma ir stāsts par iztēles bagātu, aktīvu meiteni Bizi, kura kopā ar savu draugu Neguļu nepacietīgi gaida Ziemassvētku brīvdienas, tomēr šogad īsi pirms svētkiem pasaulē ierodas Brālītis, un viss apgriežas kājām gaisā...

Pēc kopīgas filmas noskatīšanās skatītājiem būs iespēja tikties ar jaunās filmas autoriem un uzzināt daudzus "Bizes un Neguļas" aizkadra noslēpumus, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās. Bērniem pašiem būs praktiska iespēja uzzināt, kā idejas pārtop scenārijos un kadrējumos, kā filmas tēli tiek sagatavoti animēšanas procesam un kā tiek ieskaņotas balsis. Darbnīcas būs piemērotas dažāda vecuma bērniem.

Filmas radošā komanda ir Latvijā iemīļoto "Lupatiņu" cikla filmu autori: režisors Edmunds Jansons, mākslinieks Reinis Pētersons un galvenais animators Mārtiņš Dūmiņš. Filmas idejas un scenārija autore Lote Eglīte, producente Sabīne Andersone, mūzikas komponists Ģirts Bišs, bet mūziku ieskaņojusi muzikālā apvienība "Brokastis četratā". Filmas varoņu balsu ieskaņošanā piedalījušies Jaunā Rīgas teātra aktieri Guna Zariņa, Baiba Broka, Kaspars Znotiņš, Edgars Samītis, bet galveno - Bizes lomu ieskaņojusi deviņgadīgā Nora Džumā.

Animācijas filma "Bize un Neguļa" pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada septembrī Rīgas Starptautiskā kino festivāla programmā "Kids Weekend" un pavisam nesen ieguva trīs "Lielos Kristapus", tai skaitā, par labāko animācijas filmu.

Biļetes pieejamas www.splendidpalace.lv un kinoteātra kasēs.

Tags

Lielais Kristaps Splendid Palace
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form