Īpašā seansā rādīs režisores Znotiņas filmu par grupu 'Līvi'
Foto: DELFI

2022. gada 12. decembrī pulksten 19 mūzikas namā "Daile" īpašo seansu piedzīvos jaunās režisores Rūtas Znotiņas moku-rokumentālā filma "Sāc visu no jauna" - inscinēts dokumentālais darbs par grupu "Līvi", informē filmas producente Katrīna Smilga.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz šim Rūtas Znotiņas filma "Sāc visu no jauna" piedzīvojusi pirmizrādes īsfilmu festivālos Latvijā, taču plašākai auditorija filma izrādīta nav tikusi. Šajā vasarā darbs saņēmis Rojas kinofestivāla "RojaL" simpātiju balvu, Latvijas Kultūras akadēmijas rīkotā festivāla "Patriarha rudens" apbalvojumu kā labākā filma un tikusi iekļauta Rīgas Starptautiskā filmu festivālā "Short Riga Test Screening" programmā.

Filma ir nominēta Nacionālajai kino balvai "Lielais Kristaps" divās kategorijās - "Labākā īsmetrāžas spēlfilma" un "Labākā studentu filma".

Filmas galvenā varoņa Raimonda sapnis kļūt par rokgrupas "Līvi" ģitāristu nebeidzas. Jau pusmūžā viņš to cenšas sasniegt, veidojot "Līviem" videoklipu. Iesaistās radiniece, kinorežijas studente Rūta, un drāma ir sākusies, tā filmas sižetu ieskicē producente.

Filmas pirmizrādes vakarā apmeklētājus sagaidīs vairāki pārstegumi - darbosies fotostūris, kurā katrs varēs uzņemt fotogrāfiju ar filmā izmantotajiem rekvizītiem, pēc seansa apmeklētājus sagaida iespēja tikties ar filmas radošo komandu, aktieriem, kā arī piedzīvot rokgrupas "Līvi" uzstāšanos un ballīti, kurā par mūziku rūpēsies Uldis Rudaks.

Filmas režisore ir Latvijas Kultūras akadēmijas absolvente Rūta Znotiņa, kurai šī filma ir viņas diplomdarbs. Scenārija līdzautors ir Emīls Pelīte, operators Ansis Landorfs, montāžas režisore Monta Bubuce, filmas un tērpu māksliniece Marta Madara Grantiņa, grima māksliniece Linda Kolkovska, producente Katrīna Smilga. Galvenās lomas filmā atveido Kaspars un Rūta Znotiņi, Dzintra Bijubena, Andris Keišs, Ainars Virga un rokgupa "Līvi".

Biļetes uz filmas pirmizrādi iespējams iegādāties Mūzikas namā "Daile" un "Biļešu paradīzes" kasēs.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.