Latvijas kino sāk rādīt animācijas filmu 'Kastīši'
Foto: Publicitātes attēli

No piektdienas, 24. oktobra, Latvijas kino sāk rādīt animācijas filmu visai ģimenei "Kastīši" ("The Boxtrolls").

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Animācijas filmas sižets stāsta par pilsētiņu Sierburgu. Tās pārtikušo iedzīvotāju dzīvē pats svarīgākais ir greznība, izsmalcinātas manieres un gardi sieri.

Klīst leģendas, ka zem šīs pilsētiņas mītot cita sabiedrība – kastīši, dīvainas radības, kas naktīs izlienot no pazemes, lai atņemtu pilsētniekiem pašu dārgāko – viņu atvases un smalkos sierus. Taču patiesībā kastīši ir neparasti un labestīgi radījumi, kuri, līdzīgi kā bruņurupuči, dzīvo katrs savā kastītē.

Kad pār Sierburgu nolaižas nakts, viņi dodas ielās, lai vāktu dažnedažādus lūžņus. Viņu vidū dzīvo arī Egs - zēns, kuru kastīši ir uzaudzinājuši kā savējo. Kad kastīšu miermīlīgajā dzīvē sāk šalkt pārmaiņu vēji un uzvēdī asa siera dvaka, Egs nokļūst šo divu tik atšķirīgo pasauļu vidū.

Animācijas filmas "Kastīši" oficiālais reklāmas rullītis:

Filmu latviešu valodā ieskaņojuši: Ainārs Ančevskis, Juris Kalniņš, Jānis Jarāns, Jānis Kirmuška, Pēteris Šogolovs, Artis Robežnieks, Viktorija Barone un Dzintars Lipors. Filma dublēta studijā "Rija".

Kopš septembra beigām amerikāņu animācijas filma ar uzviju atpelnījusi tās veidošanā ieguldītos 60 miljonus ASV dolāru, kasēs audzviet pasaulē ienesot aptuveni 83 miljonus.

Tags

Ainārs Ančevskis Artis Robežnieks Jānis Jarāns Juris Kalniņš Rija (filmu studija)
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form