Liepājas Latviešu biedrības nams sāk izrādīt kinofilmas
Foto: AP/Scanpix

Sākot ar 2015. gada aprīli, Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē būs skatāmas Latvijā radītas filmas. Kā pirmā tiks demonstrēta Arvīda Krieva dokumentālā filma "Freimis. Mārtiņš Freimanis" – 3. aprīlī plkst. 18:00.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kinorežisors Arvīds Krievs bija Mārtiņa Freimaņa draugs un viņa rīcībā ir unikāli videomateriāli, jo Mārtiņš viņam uzticējies vairāk, nekā citiem žurnālistiem un reportieriem, kas par viņu veidojuši ziņu materiālus, stāsta biedrības pārstāvji. Tas deva iespēju režisoram apkopot spilgtākos fragmentus no aizraujošākajiem un emocionālākajiem brīžiem Mārtiņa dzīvē un izveidot dokumentālo filmu "Freimis. Mārtiņš Freimanis".

Galvenais filmas mērķis bija iemūžināt Mārtiņa Freimaņa piemiņu, kas atspoguļotu ne tikai viņa personību un dzīvi, bet arī Latvijas mūzikas vēsturi, kuras sastāvdaļa ir arī dziedātājs Mārtiņš Freimanis. Pusotru stundu garā filma skatītājiem ļauj atcerēties, kāds bija mūziķis, un iepazīt viņu no jauna.

Liepājas Latviešu biedrības nams, atbalstot biedrības "Latvijas Kinematogrāfistu savienība" mērķi - veicināt Latvijas kinematogrāfijas attīstību un veidot saites ar sabiedrību, informēšanas, izglītošanas, Latvijas filmu mākslas veidošanas, popularizēšanas un pieejamības nolūkā, - turpmāk regulāri izrādīs filmas, kuras būtu jāredz katram Latvijā dzīvojošajam.

Biļetes uz filmu pieejamas iepriekšpārdošanā Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, Rožu laukumā 5/6.

Tags

Kino Liepāja Mārtiņš Freimanis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form