Pirmizrādi piedzīvo Latvijā filmētā Džekija Čana filma
Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 12.decembrī, Ķīnā pirmizrādi piedzīvo Latvijā filmētā Džekija Čana filma "Ķīniešu zodiaks" (Chinese Zodiac).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā portālu "Delfi" informē "Aerodium" pārstāve Līga Gablika, pirms pirmizrādes, Čana komanda publiskojusi filmēšanas aizkulišu video, kurā Čans ar dalās iespaidos par pieredzēto "Aerodium" vēja tunelī.

Pasaulslavenais Honkongas aktieris, režisors un kaskadieris Džekijs Čans norāda: "Es dodu priekšroku visas filmas epizodes uzņemt dabā, lai arī kurā pasaules malā tas atrastos. Tāpēc, lai nofilmētu ekstrēmo lidojumu debesīs, mēs izvēlējāmies to filmēt īstā vēja tunelī. Vēja plūsmas ātrums it tik spēcīgs, ka ļauj planēt gaisā. No malas skatoties, šķiet, ka tas ir viegli. Taču sākumā bez instruktoru palīdzības bija ļoti grūti sevi noturēt vēja plūsmā tā, lai nekristu no tās ārā. Filmēšanas laikā es biju noguris, jo man būtiski, lai katra epizode būtu nofilmēta perfekti. Pēc filmēšanās vēja tunelī biju lepns par sevi, ka iemācījos lidot un viss sanāca kā cerēts".

Čans un viņa filmēšanas komanda strādāja Jelgavā, lai vēja tunelī uzņemtu epizodes savai jaunākajai filmai. Filmēšana notika gandrīz trīs nedēļu garumā, kuras laikā tika uzņemti tuvplāni aizraujošām cīņām gaisā. Slavenos aktierus lidošanā apmācīja un sarežģītākajās epizodēs dublēja "Aerodium" lidotāji.

Čana treneris un dublieris Kaspars Rums apbrīno aktiera pieredzi, labsirdīgo dabu un viņa gadiem neraksturīgo fizisko izturību un kustīgumu. "Astoņpadsmit dienas pēc kārtas strādājām no agra rīta līdz vēlam vakaram. Čans bija ļoti prasīgs pret sevi un visu komandu, lai filmēšana izdotos lieliska", iespaidos dalās Rums.

"Ķīniešu Zodiaks" plašākai auditorijai tiks demonstrēts no 20. decembra. Filma ir stāsts par to, ka senlietu tirgotāji ir nolīguši veiksmīgo kareivi Džekiju Čanu, lai tas, izmantojot savas spējas, atgriestu Ķīnā tās kultūras mantojumu – sešas no divpadsmit pazudušajām "Ķīniešu zodiaka" dzīvnieku galvām. Čana un viņa komandas meklējumi pārvēršas dramatiskos piedzīvojumos visā pasaulē. Kad komanda ar atrasto mantojumu atgriežas mājās, izrādās, ka nolīdzējs bija galveno varoni apmuļķojis - tam padomā kas ļauns un piedzīvojumi turpinās.

Tags

Aerodium Džekijs Čans
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form