Riga IFF turpināsies tiešsaistē
Foto: Andrejs Strokins

Rīgas starptautiskais kinofestivāls (Riga IFF), kura norise bija paredzēta no 14. līdz 24. oktobrim klātienē un tiešsaistē, pandēmijas ierobežojumu dēļ no 21. oktobra norisināsies tikai tiešsaistē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Reaģējot uz ierobežojumiem un ārkārtējo situāciju, skatītājiem tiks nodrošināta iespēja ieplānotos seansus baudīt tiešsaistē, visā Latvijas teritorijā, to sākotnēji paredzētajos laikos.

Festivāla organizatori lūdz apmeklētājus sazināties ar Riga IFF atbalsta centru klātienes biļešu nomaiņai uz tiešsaisti: atbalsts@rigaiff.lv

Līdz svētdienai, 24. oktobrim, programmā skatāmi darbi no visām 10 festivāla sadaļām, tostarp lielākā daļa Riga IFF Pilnmetrāžas filmu konkursa filmu, kas turpina sacensību par festivāla galveno balvu.

Kā ziņots, šogad Riga IFF konkursā tiek izrādītas vairāk nekā 100 filmas, piedāvājot gan aktuālo Baltijas jūras reģiona, gan ziemeļvalstu kino, kā arī pasaules kino festivālos jau augsti novērtētus darbus.

Ar pilnu festivāla programmu, kā arī atklāto vēstuli Latvijas Republikas amatpersonām, ir iespējams iepazīties Riga IFF mājaslapā.

Rīgas Starptautiskā kino festivāla rīkotāji vēlas pateikties visiem, kas šajā laikā ar biļešu iegādi un uzmundrinošiem vārdiem atbalsta tā norisi. Riga IFF astoņu gadu laikā ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem kino kultūras pasākumiem gan Latvijā, gan Baltijas jūras reģionā, nodrošinot Latvijas iedzīvotāju un kino industrijas darbinieku iekļaušanos Eiropas kino ainavā – ceram, ka šo darbu būs iespējams turpināt.

Ar precizējošiem jautājumiem otganizatori lūdz vērsties festivāla klientu atbalsta centrā - atbalsts@rigaiff.lv.

Tags

Riga IFF
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form