'Splendid Palace' turpināsies bērnu rīti ģimenēm
Foto: Publicitātes foto

Arī šogad kinoteātris "Splendid Palace" turpinās piedāvājāt sestdienu rītos īpašus seansus bērniem un ģimenēm, portālu "Delfi" informē kinoteātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau šajā sestdienā, 19. janvārī, pulksten 12.00 varēs noskatīties animācijas filmiņu "Asteriks: brīnumdziras noslēpums". Šī 2018. gadā Francijā radītā filmiņa stāsta par gudrinieku Asteriku un labestīgo spēkavīru Obeliksu, kuri dodas ceļojumā pa Galliju, lai atrastu jauno brīnumdziras noslēpuma sargātāju. Filma dublēta latviešu valodā.

26. janvārī un 9. februārī pulksten 12.00 tiks demonstrēta Olafa Okonova un Gunita Grošas Latvijā radītā piedzīvojumu filma visai ģimenei – "Vecā dārza noslēpums" par uzņēmīgu bērnu četrotni un dārzu, kas slēpj ko īpašu. Lomās: Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīlija Jakubāne, Emīls Pohorželskis, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane, Gatis Gāga un citi. Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

2. februārī un 16. februārī pulksten 12.00 tiks piedāvāta režisora Edmunda Jansona animācijas filmiņu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi". Piedzīvojumiem bagātajā stāstā galvenais varonis ir Jēkabs, kurš dzīvo Rīgas centrā. Viņam patīk sapņot, un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis – pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai izdosies? Filma latviešu valodā.

Savukārt 23. februārī pulksten 12.00 būs iespēja redzēt bērnu jau iemīļotās varones Lotes jaunos piedzīvojumus animācijas filmiņā "Lote un pazudušie pūķi". Filma dublēta latviešu valodā.

Plašāk par seansiem – www.splendidpalace.lv.

Tags

Jēkabs, Mimmī un runājošie suņi Inga Alsiņa-Lasmane Imants Strads Lauris Subatnieks Splendid Palace
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form