Aktieris Āboliņš režisējis dramaturga Zīverta viencēliena lugas
Foto: LETA

Rīgas Latviešu biedrības Kamīna zālē 28. februārī pulksten 18 notiks dramaturga aktiera Gundara Āboliņa režisētās Mārtiņa Zīverta viencēliena lugas "Meli meklē meli" lasījums.

Par skatu spēli nosauktās lugas "Meli meklē meli" darbība norit pēckara posmā, taču bēgļu nometņu laiks beidzies. Lai gan tautieši svešatnē jau iekārtojušies, tomēr personiskajā dzīvē joprojām pastāv neatrisinātas problēmas. Lugas varone Kaja apprecējusies ar turīgu cilvēku - Murķeli, jo viņas vīrs Pliksals pazudis, domājams kritis, taču viņš pēkšņi uzrodas, scenāriju iezīmēja Rīgas Latviešu biedrības pārstāve Oksana Svikle.

Zīverts lugu nosaucis par spēli vienā cēlienā un lasījumā to izdzīvos četri aktieri - Katrina Pasternaka, Esmeralda Ermale, Juris Kalniņš un Gundars Āboliņš. Savukārt ievadvārdus par Zīverta lugu "Meli meklē meli" sacīs teātra zinātnieks Viktors Hausmanis.

Ieeja pasākumā būs par ziedojumu.

Tags

Gundars Āboliņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form