Dailes teātris janvārī dosies viesizrādēs pa Latviju
Foto: Jānis Deinats, "Fotocentrs"

Dailes teātris janvārī ar izrādi "Liec Dievam pasmieties" viesosies Ventspilī, bet izrādi "Klusā daba ar resno puisēnu" rādīs Alūksnē, portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ceturtdien, 18. janvārī, Šona Grenana komēdiju "Liec Dievam pasmieties" izrādīs Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti". Izrādes laikā skatītāji 30 gadu ilgā laika nogrieznī tiek iepazīstināti ar kādu ģimeni, kuras iekšējā dzīve un attiecības atklāj ne tikai viņu sapņus un plānus, bet arī spriedzi un vilšanos. Gan vecāki, gan viņu trīs bērni – topošie priesteris, aktrise un bijusī futbola zvaigzne – pieredz savu nenovēršamo pārtapšanu. Bērni kļūst pieauguši, vecāki – noveco. Lai arī ko viņi būtu iecerējuši, bieži vien tas aizved viņus negaidītos un pārsteidzošos virzienos. Jo, kā reiz teicis amerikāņu kino režisors Vudijs Alens: "Ja gribi sasmīdināt Dievu, pastāsti viņam par saviem plāniem."

Rēzijas Kalniņas iestudētajā izrādē spēlē aktieri Indra Briķe, Pēteris Liepiņš, Ilze Ķuzule-Skrastiņa, Lauris Dzelzītis un Gints Andžāns.

Savukārt ceturtdien, 25. janvārī, ar izrādi "Klusā daba ar resno puisēnu" Dailes teātris viesosies Alūksnes kultūras centrā. Tas ir stāsts par datoru ģēniju Pompīliju, kurš dzīvo kopā ar savām trim tantēm. Tā ir pieklājīga māja, un tantes kā trīsgalvu pūķis sargā savu mīļoto krustdēlu no visa ļaunā. Mīlot un rūpējoties par savu dārgo krustdēlu, viņas pat Pompīlijam nolīgst prostitūtu Lilī. Viss nav tik vienkārši, jo Pompīlijs ir ļoti resns. Un ļoti jūtīgs. Tad arī sākas problēmas, jo Pompīlijs iemīlas Lilī.

Jona Sapdaru traģikomēdiju iestudējis režisors Mihails Gruzdovs. Izrādē spēlē aktieri Artis Robežnieks, Olga Dreģe, Akvelīna Līvmane, Lidija Pupure un Ieva Florence, tajā piedalās arī dejotāja Olga Biserova.

Dailes teātris janvārī dosies viesizrādēs pa Latviju
Foto: Jānis Deinats, "Fotocentrs"

Tags

Akvelīna Līvmane Artis Robežnieks Dailes teātris Gints Andžāns Ieva Florence Ilze Ķuzule Indra Briķe Lauris Dzelzītis Mihails Gruzdovs Olga Dreģe Pēteris Liepiņš Vudijs Alens
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form