'Dirty Deal Teatro' aicina skatītājus uz izrādēm klātienē
Foto: Publicitātes foto

"Dirty Deal Teatro" jauno sezonu sāks 15. jūlijā, aicinot skatītājus pēc ilgāka pārtraukuma atkal tikties teātra telpās, kā arī brīvdabas izrādēs. Jūlija repertuārā varēs noskatīties izrādes – "Nacionālais attīstības plāns", "Mārupīte", "Zvērīgā mīla" un "Pelmeņi un cigaretes", portālu "Delfi" informē teātra pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Īpašs notikums 30. jūlijā gaidāms izrādes "Nacionālais attīstības plāns" komandai, ko veido režisors Valters Sīlis, dramaturgs Jānis Balodis un scenogrāfs Uģis Bērziņš. Izrāde piedzīvos savu pēdējo tikšanos ar skatītājiem, pie tam neierastā vietā – LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeja pagalmā.

"Nacionālais attīstības plāns" ir izrāde par 68 lapas garu dokumentu, kuru īstenojot, Latvijas iedzīvotāji septiņu gadu laikā kļūs divreiz turīgāki, izglītotāki un laimīgāki. Ekonomikas izrāviena sasniegšanā ir svarīgs visu iedzīvotāju atbalsts, tāpēc izrāde tiecas ne tikai sniegt skatītājiem iedvesmu personīgā attīstības plāna izveidē, balstoties uz Nacionālo attīstības plānu, bet arī nofiksēt tā brīža laimes izjūtu, lai 2020. gadā spētu saprast, vai ir izdevies tapt divreiz laimīgākiem.

17., 18. un 19. jūlijā pastaigā pa Rīgu aicina izrāde "Mārupīte". Izrāde-pārgājiens "Mārupīte" veltīta 2011. gada vasarā notikušajai ekoloģiskajai katastrofai Mārupītē. Tā tiek uzskatīta par otru nopietnāko ekoloģisko katastrofu neatkarīgās Latvijas laikā. Taču tagad liekas, ka viss šis šausmīgais notikums ir tālā pagātnē. Varbūt viss ir beidzies laimīgi un Mārupītes tuvumā esošajiem iedzīvotājiem tikai laimējās ievilkt centrālo ūdensapgādi ar atlaidēm, bet varbūt katastrofa ir vienkārši ļoti veiksmīgi paslēpusies. Tādēļ radošā komanda kopā ar skatītājiem dodas pārgājienā, lai atrastu katastrofas pēdas un atbildīgos šajā noziegumā pret dabu.

15. un 16. jūlijā notiks izrāde "Zvērīgā mīla". Iestudējuma pamatu veido Jāņa Joņeva un Anetes Konstes radītie stāsti, kuru galvenos varoņus (cilvēkus un zvērus) saista visdažādākas attiecības, savstarpējās atkarības un kaislības. Asprātīgi izgaismojot vairākas no neskaitāmi daudzajām cilvēka un dzīvnieka līdzās pastāvēšanas šķautnēm.

Skatītājus, kuri bija iegādājušies biļetes uz izrādi "Zvērīgā mīla" 15. aprīlī teātra pārstāvji aicina izrādi apmeklēt 15. jūlijā pulksten 19.00, savukārt izrāde "Pelmeņi un cigaretes", ko bija plānots rādīt 21. martā, ir pārcelta uz 21. jūliju pulksten 19.00. Iegādātās biļetes būs derīgas un nav jāmaina.

Ja biļešu īpašnoeki tomēr izrādi nevēlas vai nevar noskatīties, bet saņemt atpakaļ samaksāto naudu, tad līdz 15. jūlijam par "Zvērīgo mīlu" un 21. jūlijam par "Pelmeņiem un cigaretēm" jāsazinās ar "Biļešu paradīzi", rakstot pieteikumu uz info@bilesuparadize.lv vai dodoties ar iegādātajām biļetēm uz jebkuru "Biļešu paradīzes" kasi. Pēc tam uz konkrēto izrādi iegādātās biļetes vairs nebūs iespējams atgriezt.
Informācija par citām pandēmijas dēļ pārceltajām izrādēm sekos.

Tags

Dirty Deal Teatro dramaturgs Jānis Balodis Jānis Joņevs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form