ĢIT top Martas Elīnas Martinsones iestudējums 'Gaidot Gintu'
Foto: Publicitātes foto

14. februārī Ģertrūdes ielas teātrī gaidāma pirmizrāde jaunās režisores Martas Elīnas Martinsones iestudējumam "Gaidot Gintu". Izrādē tēlo Madara Botmane, Jana Čivžele un Daiga Kažociņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Henrika Ibsena lugā Solveiga apsolīja gaidīt Pēru Gintu atgriežamies no viņa klejojumiem un sevis meklējumiem. Viņa savu solījumu turēja. Un gaidīja visu dzīvi.

No vienas puses, viņa iemieso absolūtu uzticību un šķīstu mīlestību, bet, no otras puses, tas ir skumjš stāsts par sievieti, kuras dzīve ir pavadīta sastingušā stāvoklī," izrādes tematiku ieskicē tās veidotāji.

"Izrādes "Gaidot Gintu" pamatā ir sarunas ar sievietēm, kuras dalījušās ar saviem stāstiem. Tie ir stāsti par vientulību, cerībām, ilūzijām, abstraktu romantiku un par kādu mitoloģizētu mīlestību, kuras realitātē, iespējams, nemaz nav.

Mēs nemeklējam vainīgos, bet atbildes. Vai ir iespējams kādu sagaidīt? Vai ir vērts? Un ko tieši mēs visi gaidām?" jautā izrādes veidotāji.

Mūziku izrādei veidojis Andris Indāns, bet video – Zane Zelmene.

Biļetes pieejamas internetā, galerijā "Istaba" un Ģertrūdes ielas teātrī (Ģertrūdes iela 101a).

Tags

Ģertrūdes ielas teātris Madara Botmane
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form