Leļļu teātra vadība pirms turpmākajiem valdības lēmumiem atturīga par nākotnes prognozēm
Foto: LETA

Daļējā dīkstāvē esošā Latvijas Leļļu teātra vadība gaida turpmākos valdības lēmumus, bet līdz tam atturīgi izsakās par teātra nākotnes darbu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā pastāstīja Leļļu teātra direktors Vilnis Beķeris, ārkārtējās situācijas laikā arī Leļļu teātrim klājas tāpat kā citiem, proti, līdz 14. aprīlim teātris atrodas daļējā dīkstāvē. Tas vairāk attiecas uz aktieriem, savukārt teātra darbnīcu darbinieki, cik iespējams, strādā attālināti, bet daži – teātrī uz vietas. Līdzīgi šajā laikā strādājot arī iestādes administrācija.

Runājot par iespējamo ārkārtējās situācijas pagarināšanu un tās ietekmi uz teātri, Beķeris norādīja, ka ir neskaitāmi varianti, kā iziet no situācijas, bet pagaidām esot pārāk maz zināmo un pārāk daudz nezināmo. Viņš uzsvēra, ka teātra vadība gaidīs turpmākos valdības lēmumus, jo patlaban neviens nevar prognozēt, kā situācija attīstīsies tālāk.

"Tas, kā mums var nākties pārdzīvot šo periodu, ir sarežģīts mehānisms. Patlaban būtu bezatbildīgi kaut ko stāstīt, jo patlaban nav informācijas par tālāko," uzsvēra teātra direktors.

Kā ziņots, Covid-19 pandēmijas dēļ no 13. marta līdz 14. aprīlim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā aizliegti publiski pasākumi ar cilvēku pulcēšanos, tāpēc nenotiek arī virkne kultūras un izklaides pasākumu.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Latvijas Leļļu teātris
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form