Shipsea un MAREUNROL'S radījuši neparastu versiju par Blaumani
Foto: Iveta Vaivode

Nedēļas nogalē, no 5. līdz 7. augustam, norisināsies Valmieras vasaras teātra festivāls, kurā pirmo reizi režijā debitēs mūziķis Shipsea (Jānis Šipkēvics) un modes mākslinieki MAREUNROL'S (Mārīte Mastiņa-Pēterkopa un Rolands Pēterkops). Viņi ar režisora Elmāra Seņkova atbalstu radījuši savu versiju par pazīstamo Rūdolfa Blaumaņa darbu "Tālavas taurētājs".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Festivāla trīs dienās mākslinieku piedāvāto modes, skaņu un gaismu uzvedumu par Blaumaņa balādi apmeklētāji varēs noskatīties Valmieras vēsturiskajā dzelzceļa depo Dzelzceļa ielā 5, kas ikdienā plašāk zināma kā ZAAO Eko laukuma teritorija iepretim bijušajam Valmieras gaļas kombinātam. "Tālavas taurētājs" būs vizuāls kostīmu un skaņas uzvedums – stāsts par cilvēka bailēm no drosmīgas rīcības un par drosmi to atzīt, par tautas kopumu un tā izšķīšanu izšķirīgos mirkļos, par katra cilvēka pašapziņu un kolektīvo zemapziņu. Tas būs cieņas apliecinājums drosmīgiem cilvēkiem, kuri top par tautas kodolu un ved līdzi pārējos.

Tags

Elmārs Seņkovs Jānis Šipkēvics (Shipsi) MAREUNROL`S Valmiera Valmieras vasaras teātra festivāls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form