Ezeros ūdens iesilis līdz plus 18 grādiem, upēs - no plus 14 līdz plus 19 grādiem
Foto: Publicitātes attēli

Latvijas ezeros ūdens temperatūra ir plus 16, plus 18 grādu robežās, bet upēs tā ir no plus 14 līdz plus 19 grādiem, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ķīšezerā piektdienas rītā ūdens temperatūra ir plus 16,5 grādi, Usmas ezerā plus 16,4 grādi. Siltāks ūdens ir Rāznas ezerā - plus 17,6 grādi, Sventes ezerā pie Daugavpils - plus 18,1 grāds, bet Lielajā Ludzas ezerā - plus 18,7 grādi.

Kurzemes upēs ūdens temperatūra ir ap plus 14, plus 17 grādiem, piemēram, Abavā piektdienas rītā ir plus 14 grādi, bet Ventā tā ir ap plus 16, plus 17 grādiem. Zemgales upēs ūdens temperatūra ir plus 17, plus 18 grādu robežās, siltāka ūdens temperatūra ir Lielupē - ap plus 18 grādiem.

Latgales upēs siltākā ūdens temperatūra piektdien fiksēta Daugavā pie Krāslavas - plus 19,4 grādi, citās upēs tā ir pāris grādus zemāka. Zemāka temperatūra ir arī Vidzemes upēs - vietām tā nepārsniedz plus 15 grādus.

Jūras piekrastē ir atšķirīga ūdens temperatūra, piemēram, Ventspilī ir plus 15,3 grādi, Kolkā - plus 10,3 grādi, bet Salacgrīvā - ap plus 16,4 grādiem.

Hidrologi prognozē, ka būtiskas izmaiņas piektdien ūdens temperatūrai upēs un ezeros nav gaidāmas.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form