Fоtо: Privātais arhīvs
Sēru vēsts pienākusi no Balvu puses – pagājušajā nedēļā mūžībā devies Gunārs Sārtaputns, kuru TV skatītāji zina no dalības virknē pašmāju šovu. Par kārumnieku un par vecpuisi dēvētais Gunārs aizmidzis mūža miegā 60 gadu vecumā.

Balvu novada slavenākais šovbiznesa cilvēks – TV šovu varonis Gunārs Sārtaputns – ir devies mūžībā. To portālam "Delfi" apstiprināja Balvu novada Dzimtsarakstu nodaļā.

Gunārs miris nevardarbīgā nāvē pēc cīņas ar slimību. Pēc neoficiālas informācijas, tas noticis naktī no otrdienas uz trešdienu.

Līgavu mednieks, vecpuisis Gunārs, kārumnieks Gunča – viņu dēvēja dažādi, taču tieši Gunārs spēja parūpēties par augšupejošiem reitingiem tādiem TV3 šoviem kā "Saimnieks meklē sievu", "Piecērt Eglītei", "Nākamā pietura: mīlestība".

Gunārs Sārtaputns piedalījies arī šovasar jau nofilmētajā šovā "Lauku sēta". Šajā piektdienā "gaisā ies" sērija ar Gunāra ierašanos Tērvetes saimniecībā pie šova jaunajiem varoņiem.

Sārtaputns šogad ziņu virsrakstos nokļuva arī kā nelegālas ballītes rīkotājs, proti, janvāra izskaņā, kad valstī valdīja strikti Covid-19 ierobežošanas noteikumi un komantdantstunda, kas paredzēja arī aizmiršanu par tusiņiem, tieši tādu savas saimniecības pirtī sarīkoja Gunārs. Viņš svinēja savu 60. jubileju, kas izrādījusies viņam pēdējā.

Savā saimniecībā Sārtaputns nodarbojās ar vēžu audzēšanu. Tomēr gluži vecpuisis viņš nebija – Gunārs mūža laikā reiz bija precējies, tad šķīries; viņam ir divi pieauguši bērni. Daudzo šovu filmēšanas gados jaunu dzīvesbiedri viņam tā arī neizdevās atrast.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !