Foto: Publicitātes foto

Jau šovasar tiks filmēts jauns "Go3" iepazīšanās šovs "Randiņš ar diviem", kurā divi iekārojami vecpuiši Kaspars Zāle un Mārtiņš Počs mēģinās atrast savu sirdsāķīti. Šobrīd abi aktieri aicina šovam pieteikties daiļavas, kas vasarā gatavas ļauties romantiskam piedzīvojumam krāšņā saulainās Spānijas villā.

Jaunais realitātes šovs radīts, iedvesmojoties no tādiem popularitātes lutinātiem attiecību realitātes šoviem kā "Randiņš ar Dzelzīti" un "Randiņš ar Kubasovu". Taču šoreiz attiecību peripetijas tiek paceltas pavisam jaunā līmenī – savu īsto un vienīgo tagad meklēs nevis viens, bet veseli divi Latvijā slaveni vecpuiši.

Šovā gaidāmi spraigi uzdevumi, kuros meitenes cīnīsies par iespēju tikt pie romantiska randiņa ar kādu no puišiem. Neizpaliks intrigas, greizsirdība, smiekli, asaras un negaidīti pavērsieni, to visu burtiski izgreznos idilliska atpūta kristāldzidrā baseina ūdenī un neatkārtojamās Spānijas ainavas.

Ja esi gatava ļauties vasarīgam un romantiskam piedzīvojumam, piesakies: https://par.go3.lv/radinsardiviem. Pieteikuma sadaļā nāksies norādīt "Mans ideālais vecpuisis" (tātad, kuru no abiem aktieriem izvēlies tieši tu) un jāiesniedz atbilde uz jautājumu, kāpēc vēlies iepazīties tieši ar šo vecpuisi?

Un, lūk, ko par sevi saka viņi:

Kaspars Zāle: "Es esmu profesionāls aktieris, taču dzīvē netēloju – esmu vienkāršs un patiess, jo man nav jāizliekas un kaut kas jāpierāda. Man besī liekulība! Esmu gatavs meklēt savu īsto un vienīgo – tādu, ar kuru laisties dzīves trakulībās un netēlot. Drīz nomainīšu lietu un mākoņus pret spožu sauli un baseinu. Savu īsto meklēšu, dzīvojot krāšņā villā Spānijā! Varbūt mana īstā esi tieši TU? Piesakies šovam un brauc man līdzi!"

Mārtiņš Počs: "Sveikas, meitenes! Es esmu kino un teātra aktieris, pasākumu un kāzu vadītājs. Var teikt, ka skatuve ir bijusi visa mana dzīve. Tagad, 38 gadu vecumā, esmu sasniedzis pietiekami, lai pievērstos ģimenes veidošanai. Šovasar krāšņā Spānijas vasarnīcā meklēšu savu īsto un vienīgo! Varbūt tā esi tieši TU? Piesakies šovam un laižam piedzīvojumā uz Spāniju!"

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!