Lai gan vairums mūsdienu popmūzikas zvaigžņu asociējas tikai ar regulāru apģērba mainīšanu, Barbadosā dzimusī dziedātāja Rianna (attēlā no muguras) vairs neasociējas pat ar to – viņa nemitīgi pasniedz sevi kā cilvēku, kas apģērbu vislabprātāk novelk.

Tā kā Rianna ir ļoti aktīva sociālo tīklu Twitter un Facebook lietotāja, pasaules tabloīdi vai ik dienu ziņo par to, ka Rianna atkal un atkal publiskojusi fotogrāfijas ar savu kailo ķermeni.

Taču tagad ap Jauno gadu Riannu pa viesnīcas logu pieķēruši visuresošie paparaci. Jaunā dziedātāja gan šo situāciju uzreiz izmantoja savā labā - lai šīs fotogrāfijas nekļūtu par slepeni uzņemtu sensāciju, viņa tās uzreiz ievietoja savos sociālajos tīklos.

Tiesa, nelabvēļi jau smejas, ka visa šī epopeja izskatās pēc iestudēta teātra, jo it nemaz nešķiet, ka Rianna kautrētos vai vairītos no fotogrāfiem, lai gan ir skaidri noprotams, ka fotogrāfus viņa ir pamanījusi.

2012. gadā Riannu vairāki interneta resursi atzinuši par "gada kailāko zvaigzni", bet nereti izskanējuši arī aicinājumi dziedātāju piespiedu kārtā nogādāt psihiatra kabinetā.

Šobrīd gan Rianna esot tik laimīga kā nekad, jo atkal ir kopā ar sadistisko mūziķi Krisu Braunu - cilvēku, kurš savulaik viņai nopietni sadauzīja seju un kuram tiesa oficiāli bija liegusi dziedātājai tuvoties.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!