Foto: Vida Press
Lai gan par cilvēku izskatu slikti izteikties nav labais tonis, ārvalstu eksperti uzņēmušies atbildību sastādīt topu ar desmit visā pasaulē pazīstamiem vīriešiem, kuri ir precējušies ar neglītām sievietēm.

Protams, daudzos gadījumos vidējais latvietis par šādu sievu būtu tikai sajūsmā, taču te jāņem vērā, ka šie vīrieši ir sava laikmeta seksa simboli, spiedzošas pielūdzējas viņus gaida baros, bet daži no viņiem ir pasaules bagātāko cilvēku topa galvgalī.

Tieši tāpēc arī nevar teikt, ka kāds no viņiem to būtu darījis materiālu apsvērumu dēļ, bet iemesls acīmredzot ir Holivudai visai netipisks - mīlestība.

Hjū Džekmens un viņa neglītā sieva

Foto: AFP/Scanpix

Šis ir ļoti kolorīts pāris - viens no planētas seksa simboliem, austrāliešu aktieris Hjū Džekmens, kurš slavu kaldinājis kā filmas X-Men zvaigzne, un viņam blakus "pelēkā pele" Debora-Lī Fernesa. Un tomēr viņi ir precējušies jau 17 gadus, lai gan sieva par Džekmenu ir 13 gadus vecāka.

Viņi iepazinās 1991. gadā, kad Debora bija pieprasīta aktrise, bet Hjū tikai sāka ceļu uz slavu. Un tomēr viņi ātri vien saprata, ka ir radīti viens otram uz mūžu un mīlestība jānostiprina arī dieva priekšā.

"Neslēpšu, ka vecumam ir nozīme. Tomēr Hjū vienmēr ir bijis nobriedušāks par mani, tāpēc mēs viens no otra daudz varam gūt. Protams, man ir vairāk dzīves pieredzes, bet arī... liekā svara.

Mans vīrs manās acīs ir seksuālākais vīrietis pasaulē. Lai gan pielūdzēju pūļi izseko manu vīru, bet paparaci - mūs abus, es ne mirkli neesmu nožēlojusi, ka apprecēju tieši Hjū," kādā intervijā stāstīja aktiera sieva.

Vienīgā nelaime, ka pārim nevar būt savu bērnu, tāpēc viņi ir adoptējuši divus mazuļus: 2000. gadā - puisēnu Oskaru Maksimialanu, bet 2005. gadā - meitenīti Avu Eliotu. "Debora ir vislabākā māmiņa pasaulē," par savu sievu sajūsminās Džekmens.

'Lieliskais vīrietis' Kriss Nots un viņa neglītā sieva

Foto: Vida Press

Ikviens seriāla Sekss un lielpilsēta skatītājs zina, ka Kerijas Bredšovas lielā mīlestība un ideāls bija "Lieliskais vīrietis" (Mr. Big). Viņu atveidoja aktieris Kriss Nots, kurš saskaņā ar scenāriju pie altāra it nemaz nerāvās.

Arī reālajā dzīvē Nots ilgi vilcinājās - viņa draudzenei Tarai Vilsonei nācās gaidīt desmit gadus un pat dzemdēt dēlu Orionu Kristoferu.

Kāzas notika 2012. gada 6. aprīlī. Tās bija klusas un ļoti romantiskas; Maui salā bija ieradušies tikai tuvinieki - desmit cilvēki. Četrus gadus vecais Orions pildīja svarīgu lomu - viņš bija gredzena glabātājs.

Kriss un Tara iepazinās Ņujorkas restorānā Cutting Room, kur viņa bija atnākusi, lai pieteiktos darbā par oficianti. Tagad pāris ar smaidu atceras attiecību sākumu, jo šobrīd viņi ir pilnvērtīgi partneri arī veiksmīgajā biznesā.

'Doktors Hauss' Hjū Lorijs un viņa neglītā sieva

Foto: Vida Press

Hjū Lorijs, kurš 2008. gadā tika atzīts par visu laiku seksīgāko dakteri pasaules kino, filmēties seriālā pārtrauca dažādu iemeslu, bet arī sievas Džo Grīnas dēļ - viņa pārāk daudz laika pavadot viena pati.

Ar teātra administratori Grīnu aktieris iepazinās astoņdesmito gadu beigās. "Mēs bijām draugi vairākus gadus, bet tad pēkšņi apjautām, ka esam sākuši satikties. Kāpēc man viņa iekrita sirdī? Man patīk sievietes ar labu loģisko domāšanu," vēlāk atzina Lorijs.

1989. gadā pāris apprecējās, un tagad viņiem ir trīs bērni. "Laikā, kad laulības parasti izjūk jau pēc gada, mūsu divdesmit gadus ilgās attiecības ir liels laiks. Taču ar gadiem mums tās kļūst aizvien stiprākas," stāstījis Lorijs.

'Facebook' šefs Zakerbergs un viņa neglītā sieva

Foto: Vida Press

Facebook dibinātājs Marks Zakerbergs 25 gadu vecumā kļuva par pasaulē jaunāko miljardieri un līdz ar to par pasaulē iekārojamāko vecpuisi, tomēr viņš necentās pārgulēt ar visām aktrisēm un supermodelēm.

Tā vietā Marks par savu sievu izraudzījās savu bijušo kursabiedreni Priscillu Čanu, ar kuru datorģēnijs iepazinās 2004. gadā universitātes koridoros.

Pirms laulības reģistrēšanas viņi tikās deviņus gadus, un tieši Priscilla bija tā, kas Zakerbergu atbalstīja, kad viņš uzsāka darbu pie šobrīd tik ietekmīgā sociālā tīkla. 2010. gadā Priscilla pārcēlās uz Marka māju Paloalto, bet nākamajā gadā Facebook profilā tika nomainīts statuss - "attiecības ar Marku Zakerbergu".

Pēc Marka vārdiem, Priscilla viņu piesaistīja ar savu vienkāršību un atklātību. Gan meitene, gan jaunais miljardieris ir pilnīgi vienaldzīgi gan pret dārgām mantām, gan pret negaidīto slavu.

'Terminators' Ārnijs un viņa neglītā sieva

Foto: AP/Scanpix

Kenediju klana atvase, žurnāliste un rakstniece Marija Šraivere sākumā bija tikai viena no kultūrista Arnolda Švarcenegera fanēm, kura skatījās, kā viņš demonstrē muskuļus, un uzmundrinot kliedza, cik jaudas.

"Marija kļuva par manu kvēlāko pielūdzēju. Kultūristu sacensībās viņa zālē skaļi kliedza "Arnold!", un neviens viņu nevarēja pārbļaut," ar maigumu atcerējies Švarcenegers, kuram iepatikusies tumšmate ar masīvajiem kauliem un vīrišķīgo raksturu.

1986. gadā, kad Švarcenegers jau bija gan "Komando", gan "Ternimators", viņi apprecējās, un pēc diviem gadiem pasaulē nāca pirmais bērns.

Tiesa, pirms diviem gadiem laulību aizēnoja sievas krāpšanas skandāls, turklāt pasauli vairāk šokēja nevis pats fakts, bet gan Švarcenegera izraudzītās sievietes izskats. Lai gan oficiāli ir iesniegta šķiršanās prasība, Arnolds un Marija joprojām tiekas ļoti bieži un draudzīgi.

Klaivs Ouvens un viņa neglītā sieva

Foto: AFP/Scanpix

Jau 17 gadus viens no planētas iekārojamākajiem vīriešiem Klaivs Ouvens ir uzticīgs savai sievai Sārai-Džeinai Fentonai - maza auguma tumšmatei, kura matus vienmēr nēsā copē un izskatās pēc skolotājas.

Sāra-Džeina bija mazpazīstama angļu aktrise, taču pāra tikšanās notika romantiskos apstākļos - Young Vic teātrī viņiem Šekspīra lugas iestudējumā nācās tēlot Romeo un Džuljetu.

1995. gada martā pāris oficiāli salaulājās, bet Sāra neatgriezeniski pameta aktrises profesiju, lai nodotos ģimenes dzīvei, un drīz vien pasaulē nāca divi bērni.

"Pazīšanās ar slavenām un skaistām sievietēm - tas ir mans ikdienas darbs. Taču neviena no šīm skaistulēm mani nesaista kā sieviete. Viņas man nevar dot to, ko katru dienu man sniedz sieva," stāstījis Ouvens.

Vensāns Peress un viņa neglītā sieva

Foto: AFP/Scanpix

Pēc Izvirtuļa un Fanfana Tulpes franču aktieris Vensāns Peress tika pieskaitīts valsts seksīgākajiem aktieriem un siržu lauzējiem, tomēr ikdienas dzīvē viņš ir mīlošs vīrs un gādīgs ģimenes cilvēks.

Nu jau daudzus gadus viņu interesē tikai viena sieviete - laulātā draudzene Katrīna Silla, ar kuru viņš audzina četrus bērnus.

Par senegāliešu izcelsmes meiteni ar eksotisko ārieni Vensānam gan nācās pacīnīties - viņš meiteni bildināja, bet tobrīd viņa izvēlējās Peresa labāko draugu Žerāru Depardjē.

Pēc viņu šķiršanās Vensāns meiteni bildināja otrreiz, un 1998. gada decembrī tika svinētas kāzas, kurās vedējs bija pats Depardjē. Tagad laulātajiem ir kupls bērnu pulciņš, un Peress audzina arī savas sievas un Depardjē meitu Roksanu.

'Džeimss Bonds' Brosnans un viņa neglītā sieva

Foto: Vida Press

Bijušais Džeimss Bonds - aktieris Pīrss Brosnans - savos 60 gados joprojām tiek dēvēts par seksa simbolu. Arī reālajā dzīvē viņam esot daudz kopīga ar šo leģendāro aģentu - tikai ne darīšanās ar sievietēm.

Lai gan "aģenta 007" laikā skaistules viņam apkārt burtiski spietoja, nu jau 17 gadus viņa dzīvē ir tikai viena sieviete - TV šovu vadītāja Kīlija Šeija Smita, kura ik gadu kļūst "aizvien lielāka".

Ar savu nākamo sievu Brosnans 1994. gadā iepazinās Meksikā, kur sieviete bija ieradusies viņu intervēt, bet kāzas tika svinētas 2001. gadā.

Tabloīdi nebeidz ironizēt par Smitas figūru, taču laulātajiem, kuri nu ir divu bērnu vecāki (Brosnanam gan kopā ir pieci bērni), no tā ne silts, ne auksts. "Mana sieva ir viena no miljona. Esmu laimīgs, ka mēs esam satikušies," neslēpj Brosnans.

'Google' dibinātājs Sergejs Brins un viņa neglītā sieva

Foto: Privātais arhīvs

Vairāk nekā 20 miljardu dolāru īpašnieks Sergejs Brins ar savu sievu - bioinženieri Annu Voižicku - iepazinās studiju gados, kad topošie Google dibinātāji Brins un Larijs Peidžs darbam īrēja Annas māsai piederošo garāžu.

Tobrīd starp jauniešiem uzplauka romantiskas jūtas, bet 2007. gadā, kad pāris nolēma precēties tradicionālā ebreju manierē, viņu kāzas notika ārkārtīgi lielā slepenībā Bahamu salās.

Starp citu, pirmā savu kompāniju 23 and Me dibināja Anna, bet līdz Google vēl bija jāgaida divi gadi. Tagad Anna nodarbojas ar pētījumiem ģenētikā, bet vīrs viņas šajās aktivitātēs investē lielas summas.

Džošs Holovejs no 'Lost' un viņa neglītā sieva

Foto: Vida Press

Lai kā seriāla Lost fanes neiekārotu aktieri Džošu Holoveju, viņš jau gandrīz desmit gadus ir laimīgi precējies ar indonēzieti Jesiku Kumalu un nekas neliecina, ka viņam būtu pretenzijas pret mierīgu ģimenes dzīvi.

"Jā, es zinu, ka patīku sievietēm, un arī viņas man patīk. Būtu liekulība to noliegt. Bet mana sieva man uzticas un zina, ka nekad neatļaušos neko vairāk kā vieglu flirtu vai nevainīgu muļķošanos," intervijā teicis aktieris.

"Viens no komfortablas un mierīgas dzīves priekšnoteikumiem ir tuvs cilvēks, kurš tevi pieņem tādu, kāds tu esi, un ar kuru var dalīties visos iespaidos. Man tāds cilvēks ir - mana sieva Jesika, un tieši tāpēc man viņa ir dārga," lepojas Holovejs.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!