Aizvadītās nedēļas traģiskie notikumi Zolitūdes Maximā satricinājuši ne tikai Latviju – ļaudis visā pasaulē izteikuši līdzjūtību traģēdijas upuru tuviniekiem un cietušajiem. Viņu vidū arī britu folkroka izpildītājs King Charles (attēlā).

Mūziķis, kurš Latvijā koncertējis vairākkārt un šeit ir daudz populārāks nekā dzimtajā Lielbritānijā, savā mikroblogu vietnes Twitter profilā sekotājiem sniedzis sekojošu paziņojumu - "Thinking of Latvia during this time" jeb "Šajā laikā domāju par Latviju".

Šis mūziķa ieraksts saņēmis vairākus simtus retvītu, un latvieši māksliniekam virtuālajā vidē pateikušies par labajiem vārdiem un sniegto atbalstu, kā arī pie reizes pavaicājuši, kad viņš atkal iegriezīsies Latvijā, lai sniegtu kādu koncertu.

Arī sociālajā tīklā Facebook šis pārpublicētais King Charles tvīts, kurš tapis pirmdienas, 25. novembra, vakarā, latviešu vidū ieguvis ļoti lielu vērību un milzīgu popularitāti - ļaudis vairākus desmitus reižu padalījušies ar šo ierakstu un nodevuši to tālāk.Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!