Foto: Reuters/Scanpix
Slavenais Holivudas aktieris Mikijs Rūrks (attēlā) pirmdien Maskavā gozējās fotokameru priekšā, tērpies T-kreklā ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina portretu.

61 gadu vecais Rūrks Maskavas tirdzniecības centrā GUM apmeklēja jauna apģērbu zīmola atklāšanu, kura veidotāji Anna Jefremova un Ivars Jeršovs iedvesmu smēlušies no tādām Krievijas pēdējām "uzvarām" kā Soču olimpiāde un Krimas aneksija.

Kolekcijas sauklis ir "Vispieklājīgākie cilvēki", atsaucoties uz apzīmējumu "pieklājīgie cilvēki", kā Krievijas propagandas kanāli dēvēja Krimas pussalas okupācijā iesaistītos militāristus bez nacionālajām atšķirības zīmēm.

Rūrks kameru priekšā veikalā novilka savas drēbes un uzvilka T-kreklu ar Putina portretu. "Man patīk šis puisis. Es tagad to valkāšu visur," lepni paziņoja aktieris.

Atbalstu Putinam nedēļas nogalē pauda arī cits amerikāņu asa sižeta filmu aktieris Stīvens Sīgals, kas sestdien uzstājās ar koncertu Krievijas okupētajā Krimā, uz skatuves kāpjot, apsedzies ar kaujinieku grupējuma "Doņeckas tautas republika" karogu.

Sīgals ar savu blūza grupu uzstājās baikeru šovā Sevastopolē, kur izvietota arī Krievijas Melnās jūras flote.

Aktieris aizvadītajos gados vairakkārt viesojies Krievijā un apgalvojis, ka apbrīno Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, dēvējot viņu par "draugu un brāli".

Pēc Krimas okupācijas un aneksijas Sīgals Putinu nodēvēja par "vienu no pasaulē izcilākajiem līderiem". Sevastopolē Sīgals uz skatuves kāpa, uz pleciem uzklājis Doņeckas teroristu karogu, kā arī koncerta laikā uzvilcis viņam pasniegto T-kreklu ar Putina portretu.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!