Pašmāju talantu šovā TV zvaigzne iepazītā Vintāžas Santa un Džokers šonedēļ sabiedrības vērtējumam nodevuši ilgi auklēto videoklipu dziesmai Tava paradīze, un pašmāju mūzikas lauciņa pārzinātāji jau steiguši paziņot – tas, iespējams, ir sliktākais Latvijā tapušais klips.

Lai gan šķita, ka pēc dziesminieka Nottāra un Mārtiņa Gruntes klipa Perfekta diena pašmāju sliktākā videoklipa statuss uz ilgu laiku ir aizņemts, Santas un Džokera veikums ir nopietns pretendents uz šo godu.

YouTube tīklā komentāru iespēja šim videoklipam ir liegta, bet sociālajos tīklos cilvēki jau metušies kaismīgās diskusijās par redzēto - skarbi un ironijas pilni vārdi tiek veltīti gan dziesmas vārdiem, ko sacerējusi pati Santa, gan klipa sižetam, bet, protams, vislielākās diskusijas raisījusi aina ar puskailo Džokeru un divām daiļavām baseinā.

Drīz vien pēc videoklipa publiskošanas kāds interneta aktīvists-blogeris steidzis piedāvāt savu skaidrojumu par šo pašmāju mūzikas pērli un veicis pamatīgu redzētā analīzi.Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!