Foto: instagram.com/lauraziedina/

Arvien vairāk skaistu Latvijas meiteņu izvēlas uzsākt aktīvu darbību kā modes un skaistuma foto blogeres vietnē Instagram. Veiksmīgākās no viņām pulcē ap sevi prāvu fanu pulciņu, kurus ik dienas iedvesmo ar selfijiem un attēliem no ikdienas.

Drosmīgākās un uzņēmīgākās nebaidās izmēģināt savu laimi plašākos ūdeņos, sūtot bildes uz skaistuļu vērtēšanas blogiem, kas dod iespēju parādīt sevi lielākam cilvēku lokam un nereti ir sākums darbībai modeles profesijā.

DELFI Izklaide sadarbībā ar Baltic Rating piedāvā Latvijas Instagram princešu topu. Tajā iekļautas meitenes, kuru foto blogi ir uzmanības vērti un jau kalpo par iedvesmu tūkstošiem citu mūsdienīgu meiteņu.

Megija Būmane jeb @tavatraka

Foto: Privātais arhīvs

Baltic Rating puiši Megiju slavē kā vienu no aktīvākajām bilžu iesūtītājām. Kā atzinību par savu darbīgumu meitene jau saņēmusi dāvanu – īpašo Baltic Rating telefona vāciņu, un projekta autori sola, ka par Megiju mēs vēl dzirdēsim – atraktīvā meitene gatava dažādiem izaicinājumiem.

Baltic Rating Megiju vērtē ar atzīmi 8,7. Izskatīgās blondīnes specialitāte ir selfiji, taču tie patīkami atšķiras no daudzu citu jaunu dāmu pašbildītēm. Tā vietā, lai iekostu vaigus un savilktu lūpas pušķītī, tēlojot it kā nepieejamo lēdiju, Megija pozē ar jauku smaidu, radot dzīvesprieka pilnus attēlus.

Kā vēl viens no Megijas trumpjiem jāatzīmē viņas lieliskais augums un izvēle lētas greznības un mākslīga glamūra radīšanas vietā labāk pozēt uz dabas ainavu fona.

Laura Ziediņa jeb @lauraziedina

Foto: Privātais arhīvs

"Ļoti skaista Latvijas dāma, kura ar savām bildēm pierāda to, ka dabīgais skaistums ir un paliek dabīgais skaistums, un ka nav vajadzīgs tērēt lielu naudu kosmētikā, lai izskatītos ļoti labi," par Lauru stāsta Baltic Rating puiši.

Pamanīta tieši meiteņu vērtēšanas blogā, Laura jau kā foto modele uzaicināta piedalīties reklāmas projektā, demonstrējot apģērbu līniju. Baltic Rating puiši Lauru vērtē ar atzīmi 8,9 un dēvē par vienu no savām absolūtajām Instagram favorītēm.

Dabiski skaistā Laura pašlaik studē Latvijas Universitātē, apliecinot to, ka daile un gudrība ir savienojami.

Lelde un Linda Ortmanes jeb @leldeortmane un @lindaortmane

Foto: Privātais arhīvs

Iespējams, skaistākās dvīņu māsiņas Latvijā, vismaz Instagram vidē jau nu noteikti. Abas dvīnes Baltic Rating novērtētas vienādi ar augsto 8,6 atzīmi.

Meitenes iemieso to, ko mēdz dēvēt par īstas latviešu zeltenes šarmu – blondi mati, zilas acis un gaišs smaids.

Nekādu tetovētu uzacu, solārija atkarību, kosmētikas kilogramu, superdārgu drēbju un mākslīgo pavedinātājas skatienu. Šīs ir meitenes, kuras uzskatāmi parāda, ka latvietes izskatās jauki arī astītē saņemtiem matiem un vienkāršos krekliņos.

Elīze Miezāne jeb @elizeem

Foto: Privātais arhīvs

"Ļoti izskatīga Latvijas princese, kas ļoti pozitīvi vērtē mūsu Baltic Rating projektu. Arī mūsu favorīte. Atzīme 8,8," stāsta ekspertu komanda.

Pati Elīze savā blogā raksta, ka ir gatava pasaulei, un lutina sekotājus ar pašbildēm, kas ieturētas mākslinieciskākā garā un parakstītas ar iedvesmojošām atziņām.

Tie, kas pievienosies Elīzes fanu pulkam, var nesatraukties par lētu glamūrīgo bildīšu birumu – arī šīs meitenes trumpis ir dabiskums un īsts dzīvesprieks.

Yana Bruk jeb @YanaaBruk

Foto: Privātais arhīvs

Šī daiļava jau ieguvusi visai plašu atpazīstamību kā īpaši nekautrīga Instagram censone. Yanu pamanīja arī Baltic Rating puiši, un nu šī meitene kļuvusi jau par projekta seju.

Yana ar savām bildēm vairākkārt iekļuvusi Baltic Rating topos, augstākais viņas vērtējums bijis 8,6. Nupat skaistule pozējusi fotosesijā, reklamējot oficiālos projekta krekliņus.

Bruk bildes nav parasti selfiji, lai gan meitenei ar tādiem dotumiem, iespējams, pietiktu ar tiem vien, lai pulcētu ap sevi pielūdzēju pūļus. Bruk attēli nereti balansē uz robežas starp smalki ironisku mākslu un absolūtu perversiju.

Izskatīgā meitene pozē ļoti divdomīgās pozās, tajā pašā laikā nezaudējot cieņu.

Katerina jeb @katiiimjau

Foto: Privātais arhīvs

Puiši daiļavu vērtē ar 8,8, un te nu ir īsta zelta bedre visiem Instagram "vecās skolas" cienītājiem. Valšķīgi pavērtas lūpiņas, pavedinošs skatiens uz augšu, taureņa spārniem līdzīgas skropstas un gari nagi – tas viss ir šeit.

Skaistulīte mitinās Rīgā, taču sazinās krievu valodā. Viņai patīk izteiksmīgs grims un izteikti sievišķīgi tērpi. Katerina būs jauks piemērs visām tām Latvijas jaunajām dāmām, kuras savās sirdīs tiešām ir īstas karalienes.

Madara Bērziņa jeb @madaraberzina

Foto: Privātais arhīvs

Permanentā grima un skropstu pieaudzēšanas meistare, tātad nemaz nevar būt neglīta. Meiteni ļoti atzinīgi vērtē arī Baltic Rating eksperti, dodot viņai augsto atzīmi 8,8.

Šī skaistule fanu sirdis iekaro ar selfijiem, kuros netrūkst košu krāsu, un kuri ir līdz pēdējam noslīpēti, lai būtu perfekti. Meitene ir īsta lellīte, un skaidrs, ka viņas ietekme Instagram tikai augs, tāpat kā citām iepriekš minētajām daiļavām.

Elija jeb @eliiammaranan

Foto: Privātais arhīvs

"Lai gan šī meitene it kā nav latviete, viņa jau labu laiku uzturas Latvijā un ir iekarojusi arī vietējo sekotāju pulku ar fitnesa bildēm. Viņa ir Latvijas cīkstoņa Mārtiņa Egles draudzene. Atzīme 8.3," stāsta vērtētāji.

Elijas blogā vairāk kā citu skaistuļu lapās atrodami kadri no fitnesa zāles. Kamēr citas demonstrē sejiņas, Elija izrāda augumu. Profils patiks arī puišiem, jo Latvijā dzīvojošā Taizemes skaistule lepojas ar īpaši tvirtām krūtīm.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!