Foto: DELFI

Jau 22. jūnija vakarā ar leģendārajam saimniekšovam līdzvērtīgām kaislībām Latviju satricinās TV3 jaunais iepazīšanās šovs "Netīrās dejas". "Delfi Izklaide" piedāvā ekskluzīvi ielūkoties karstajos notikumos šova filmēšanas laukumā.

Kamēr TV draugi vēl tikai nepacietīgi dīdās dīvānos, režisori, producenti, operatori un, protams, paši mīlnieki jau strādā vaiga sviedros.

Trīs iekārojami dejotāji – Kims Šipillo, Roberts Stripkāns un Ainārs Burcevs – gleznainos īpašumos ārpus Rīgas ir uzņēmuši ciemos katrs pa piecām daiļavām, kuras pārbaudīs ar dejas un citu viltību palīdzību.

Darbība notiek Siguldā, Talsos un Lietuvas Druskininkos, un, kā "Delfi Izklaidei" jau tagad var atklāt šova veidotāji, kaislību un intrigu netrūkst jau kopš meiteņu ierašanās brīža.

Nupat atklātas arī 15 daiļavas, kuras uz laiku apmetušās pie puišiem un gatavas likt lietā visus ieročus, lai izpelnītos viņu simpātijas.

"Delfi Izklaide" pabija šova filmēšanas vietās un piedāvā arī lasītājiem mazliet ielūkoties tur, kur šovasar notiks, iespējams, kaislīgākās mīlas cīņas visā Baltijā.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!