Foto: LETA

Jūrmalā otrdien, 5. jūlijā, tiks atklāts Laimas Vaikules (attēlā) festivāls "Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous". Tā priekšvakarā ar skarbiem izteikumiem klajā nācis Krievijas dzejnieks Iļja Rezņiks, paziņojot, ka Krievijas estrādes zvaigznes, kas piedalās šajā pasākumā, esot nodevēji.

Intervijā izdevumam "Life.ru" 78 gadus vecais dziesmu tekstu autors, kurš sadarbojies ar Allu Pugačovu, Filipu Kirkorovu un citiem grandiem, paziņojis, ka viņam šķiet nepieņemama Krievijas mākslinieku došanās uz Jūrmalu.

Un šādu mākslinieku nav mazums – uz Jūrmalas skatuves jau pavisam drīz redzēsim tādas zvaigznes kā Grigorijs Ļepss, Maksims Galkins, Kristīna Orbakaite, Edīte Pjeha, Jeļena Vaenga un citus Krievijas šovbiznesa spīdekļus. Kā īpašā viešņa Jūrmalā ieradusies pat Alla Pugačova.

"Tāda ir mākslinieku būtība – pārdoties. Un mūsu mākslinieki lielākoties ir bez saviem principiem. Principu trūkums un vēlme nopelnīt rezultātā noved pie tādām kā mazām nodevībām," izdevumam sūdzējies Rezņiks.

Viņš spriedis, ka krievu zvaigznēm vajadzēja sakravāt čemodānus uz neatgriešanos jau pirms diviem gadiem, kad Jūrmalā ierasties tika aizliegts Josifam Kobzonam.

"Ko padarīsi, tāds ir šovbizness. Honorārs – tas ir vārds ar lielo burtu," piktojies dzejnieks.

Viņš spriež, ka zvaigznes galvenokārt piekritušas piedāvājumam uzstāties Jūrmalā, jo Krievijas šovbiznesā jūtama krīze, kas atsaucas uz estrādes zvaigžņu maciņiem.

"Igoru Krutoju, kurš organizēja "Jauno vilni", aizstājusi Laimočka, tas arī viss. Šovbiznesā valda krīze, daudziem māksliniekiem trūkst ienākumu. Protams, tā ir iespēja nopelnīt. Īpaši tāpēc, ka Latvijas valdība festivālam piešķīrusi miljonu dolāru.

Mūsu zvaigznes tur ieradušās, lai papildinātu savu budžetu," analizē Rezņiks, uzsverot, ka īstens dzimtenes mīlētājs tā nerīkotos.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!