Foto: Privātais arhīvs/publicitātes foto
Daudzas mazas meitenītes sapņo izaugt lielas un kļūt par lellītēm. Dažām tas arī izdodas. Vispasaules slavu izpelnījusies virkne sieviešu, kurām rotaļāšanās ar Bārbijām tā arī nekad nebeidzas – kādā brīdī dāmas sāk darīt visu iespējamo, lai pašas izskatītos pēc plastmasas lellēm.

Bārbijas šmaugais viduklis, formīgās krūtis, slaidās kājiņas, lielās acis un blondie mati daudzām ir galvenie daiļuma kritēriji. Mūsdienās, pateicoties plastiskās ķirurģijas sniegtajām iespējām, šo izsapņoto skaistuma ideālu iespējams realizēt.

"Delfi Izklaide" piedāvā apkopojumu ar dažām "dzīvajām lellēm", kurām izdevies piepildīt sapni un kļūt par Bārbijām.

Pasaulē slavenākā 'dzīvā Bārbija' – Valērija no Odesas

Foto: Instagram.com/lukyanova.me/

Ukraiņu daiļaviņa Valērija Lukjanova (attēlā) ir, iespējams, pati slavenākā lellītes Bārbijas līdziniece. Lai gan meitene spītīgi apgalvo, ka viņas izskats ir dabas dots, ne visi tam tic. Tiesa, skaistule no Odesas gan atzinusies, ka savulaik palielinātas viņas krūtis.

Valērijas ķermeņa parametri komentārus neprasa – 88-50-88. Savukārt viņas auguma garums ir 170 centimetri, bet svars – aptuveni 42 kilogrami. Šovasar Odesas "dzīvajai lellei" apritēs 31 gads.

Ukraiņu daiļava ir ļoti daudzpusīga būtne – viņa interesējas par ezotēriku, audzē tarakānus, dzied, sniedz viedus padomus, sarunājas ar gariem un tic citplanētiešiem.

Laika gaitā Valērija izpelnījusies pretrunīgu sabiedrības novērtējumu – viņa tiek gan slavēta un apbrīnota, gan nīsta un nopelta. Sīkāku informāciju par viņas gaitām un piedzīvojumiem iespējams izlasīt šeit.

Zviedru izcelsmes lellīte, kurai izņemtas sešas ribas

Foto: instagram.com/pixeefox/
Zviedru izcelsmes modeles un sociālo tīklu zvaigznes Piksijas Foksas (attēlā) skaistuma ideāli ir lellīte Bārbija un multeņu varone trusene Džesika jeb Jessica Rabbit. Kārotais izskats prasījis ne mazums sāpju – sievietei izņemtas sešas ribas, lai viņas viduklis būtu tievāks.

Piksijas dzīve ir pasaka – viņa savulaik Zviedrijā strādājusi par elektriķi, bet vēlāk pārcēlusies uz ASV un nolēmusi kļūt par "dzīvo lellīti". Līdz šim daiļavai veiktas gandrīz 20 plastiskās operācijas, kuru kopējās izmaksas mērāmas vairāk nekā 100 tūkstošos eiro.

Tiesa, sešu izoperēto ribu dēļ Piksijai visu savu turpmāko dzīvi nāksies valkāt korseti, taču sieviete, šķiet, par to nemaz nebēdā – viņa apņēmusies iekļūt Ginesa rekordu grāmatā kā pasaulē tievākā vidukļa īpašniece.

Pasaulē pirmā paralizētā 'dzīvā lelle'

Foto: Facebook.com/jasmin.koskiranta
Somu izcelsmes skaistule Katarīna Koskiranta jeb Džasmīna Britnija (attēlā) ir pasaulē pirmā lellītes Bārbijas līdziniece ratiņkrēslā. Muguras traumas dēļ viņas ķermenis ir paralizēts – no kakla uz leju tas ir pilnīgi nekustīgs.

Kad Džasmīna bija vien deviņus gadus veca, viņu notrieca automašīna. Intervijās medijiem somiete stāstījusi, ka lellīte Bārbija un dziedātāja Britnija Spīrsa palīdzējušas viņai saglabāt veselo saprātu un samierināties ar invaliditāti.

Tuvinieki cītīgi rūpējas par to, lai Džasmīnas sapnis izskatīties pēc lellītes tiktu piepildīts. Viņa tiek tērpta rozā drēbītēs, meitenes mati ir gari, mirdzoši un blondi, savukārt sejiņa – vienmēr glīti izkrāsota.

Piecu bērnu māmiņa piepilda sapni un kļūst par Bārbiju

Foto: Instagram.com/nannette_hammond/
Amerikāniete Nanete Hamonda (attēlā), kura ir piecu bērnu māte, šķiet, pilnībā realizējusi savu potenciālu – viņa laidusi pasaulē atvasītes un kļuvusi par "dzīvo Bārbiju".

Šobrīd 42 gadus vecā sieviete žurnālistiem stāstījusi, ka apsēstība ar Bārbijām aizsākusies jau agrā bērnībā. Nanetei bijušas aptuveni 50 lellītes, un viņa vienmēr sapņojusi izskatīties tikpat daiļa kā slavenā rotaļlieta.

Pirmā plastiskā operācija viņai veikta 21 gada vecumā – protams, palielinātas Nanetes krūtis. Vēlāk viņai veikta virkne operāciju, par kurām viņa iztērējusi aptuveni 444 tūkstošus ASV dolāru.

Daudzbērnu "dzīvās lellītes" kaprīzes sponsorē viņa turīgais vīrs Deivs, kurš ir stāvā sajūsmā par sievas panākumiem un efektīgo izskatu.

Krievu 'dzīvā lellīte' Lolita Riči

Foto: Facebook.com/LolitaRichi/
Pirms aptuveni diviem gadiem uzmirdzēja krievu skaistule Lolita Riči (attēlā) – meitene, kuras izskata ideāls, protams, ir slavenā lellīte Bārbija.

Kā jau tas mūsdienās notiek, Lolitas slava aizsākās sociālajos tīklos. Jaunās sievietes ķermeņa aprises un mīmika iemieso visu, lai viņa būtu īsta Bārbija.

Viens no Lolitas lielākajiem trumpjiem ir viņas milzīgās krūtis – daiļaviņas sociālo tīklu sekotāji nebeidz vien par tām jūsmot. Jāatzīmē, ka meitene ļoti rūpējas, lai faniem nenāktu vilties – viņa pielūdzējus iepriecina ar dažādiem tēliem, regulāri mainot grimu un parūkas.

Dzīvs Bārbijas iemiesojums no Karagandas

Foto: Facebook.com/karinabarbieofficial
Viena daiļa "dzīvā lellīte" savulaik dzīvoja arī Kazahstānā – Karīna Bārbija (attēlā) popularitāti iemantojusi krievvalodīgo blogosfērā, pateicoties savai krāšņajai ārienei un profesijai. Daiļaviņa ir striptīza dejotāja.

Karīna pasaulē nāca 1989. gadā. Viņa savulaik dzīvojusi Karagandā, bet vēlāk pārcēlusies uz Maskavu. Pēc tautības meitene ir krieviete. Savukārt pirmo dejošanas stieni skaistajai blondīnei uzdāvinājuši vecāki.

Karīna vēl nebija pilngadīga, kad viņa jau sāka strādāt striptīza klubā. Viņai ir tikai deviņu klašu izglītība, jo skolu meitene neieredzēja – daudz labāk viņai patika baudīt naktsdzīvi un draiskoties bāros.

Pateicoties savam imidžam un personībai, dāma tiek dēvēta par Bārbiju. Un arī viņa pati uzskata, ka ir dzīvs lelles iemiesojums. Intervijās daiļaviņa stāstījusi, ka dievina savu piesātināto dzīvi un nekad neatgriezīsies Kazahstānā.

Krievu svarcēlāja ar eņģeļa sejiņu

Foto: Instagram.com/julia_vins/
Krievu svarcēlāja Jūlija Vinsa (attēlā) ir tik glīta, ka viņa tiek salīdzināta ar lellīti un pat eņģeli. Šobrīd 20 gadus vecajai meitenei ļoti paveicies – daba viņu apveltījusi ar unikālu skaistumu.

Jūlijai pieder vairāki pauerliftinga rekordi, un viņa izpelnījusies iesauku "muskuļotā Bārbija". Meitene savulaik intervijās klāstījusi, ka apņēmusies nekad nezaudēt sievišķību – arī sportojot viņa vienmēr ir uzkrāsojusies un ieveidojusi matus.

Tiesa, atšķirībā no daudzām citām dzīvajām lellēm, Jūlija pagaidām nav veikusi plastiskās operācijas. Viņa sava izskata labākās iezīmes izceļ ar grima palīdzību.

I just sit and wait for your questions in the comments 🙄 let's chat here 👇🏻😄

A photo posted by Julia Vins | Юлия Винс (@julia_vins) on Jul 3, 2016 at 1:14pm PDT

My birthday today 😇 20🍭

A photo posted by Julia Vins | Юлия Винс (@julia_vins) on May 21, 2016 at 1:55am PDT

Mīlas piepildījums – franču Bārbija satiek savu Kenu

Foto: Instagram.com/kendehar/
Anastasija Reskosa un Kventins Dehārs (abi attēlā) no Francijas ir, iespējams, pats dīvainākais pārītis pasaulē. Abi kopā jau iztērējuši vairāk nekā 280 tūkstošus eiro, lai pēc iespējas vairāk līdzinātos Bārbijai un Kenam.

Pāris intervijās stāstījis, ka apsēstība ar lellēm abiem aizsākusies jau bērnībā – gan Kventinu, gan Anastasiju fascinējis un sajūsminājis rotaļlietu izskats, dzīvesstils, apģērbs un aksesuāri.

Abi par pāri kļuvuši pirms aptuveni trīs gadiem. Laika gaitā Kventinam un Anastasijai kopā veiktas vairāk nekā 15 plastiskās operācijas, kuras lielākoties apmaksājuši jauniešu turīgie vecāki.

Katella Daša – transseksuālis, kurš sapņo kļūt par gumijas seksa lelli

Foto: Facebook.com/katella.dash
Šobrīd 40 gadus vecā amerikāniete Katella Daša (attēlā) pasaulē nāca kā vīrietis, taču ilgu laiku nejutās savā ādā, tādēļ pirms aptuveni 17 gadiem veica dzimuma maiņas operāciju.

Efektīgā būtne publiski paziņojusi, ka vēlas kļūt par gumijas seksa lelli. Viņas mērķis ir kļūt par mākslīgāko sievieti pasaulē un savu ķermeni pārveidot tā, lai tajā paliktu pēc iespējas mazāk dabiskā.

Pagaidām viss rit kā pa diedziņu – viņai veiktas neskaitāmas operācijas. Tiesa, Daša turpinās pārveidot savu ķermeni, līdz beidzot līdzināsies savam ideālam – piepūšamajai gumijas lellei.

Šobrīd viņa sapņo par lielākiem pupiņiem. Sieviete apņēmusies savas šī brīža 38H (85l) izmēra krūtis palielināt vismaz trīs reizes, taču pagaidām nav izdevies atrast dakteri, kurš būtu gatavs veikt bīstamo operāciju.

Viktorija Vailda – latviešu 'dzīvā lelle'

Foto: Instagram.com/victoriawildofficial/
Arī latviešiem ir pašiem sava "dzīvā lelle" – modele Viktorija Vailda (attēlā), kura neoficiāli tiek dēvēta par Latvijas lielāko krūšu īpašnieci.

Pirmo reizi Viktorija krūtis palielinājusi 27 gadu vecumā, bet vēlāk nauda ieguldīta ne tikai pupiņos, bet arī citās ķermeņa daļās. Sevis uzlabšanas operācijās viņa iztērējusi vairākus desmitus tūkstošus eiro.

Viktorijas slava izskanējusi arī ārpus dzimtās zemes robežām, taču viņa, šķiet, neapstāsies pie sasniegtā. Viņa nekad nav intervijās slēpusi, ka sapņo pārveidot savu ķermeni, līdz beidzot izskatīsies pēc "seksa lellee". Par Viktorijas gaitām un piedzīvojumiem var izlasīt šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!