Фото: Vida Press

Žurnāla "Playboy" dibinātāja Hjū Hefnera leģendārā savrupmāja Losandželosā pārdota par 100 miljoniem ASV dolāru (90 miljoniem eiro), otrdien apstiprināja pircējs.

Lai gan aizvadītajā nedēļā uzvirmoja runas, ka Hefnera ietiepības dēļ savrupnamam grūti atrast pircēju, tagad tapis zināms – izdaudzinātajam namam būs jauns saimnieks.

Nekustamo īpašumu iegādājies 32 gadus vecais miljardieris Darens Metropuloss, grieķu izcelsmes amerikāņu miljardiera Dīna Metropulosa dēls, kuram pieder saldumu ražošanas uzņēmums "Twinkies".

Viņš savrupmāju nopirka par pusi no sākotnēji prasītās summas – 200 miljoniem dolāru (180 miljoniem eiro). Māja tika pārdota ar nosacījumu, ka Hefners tur varēs dzīvot līdz mūža galam.

Metropulosam pieder māja blakus "Playboy" savrupnamam, ko viņš 2009.gadā nopirka no Hefnera par 18 miljoniem ASV dolāru (16 miljoniem eiro).

"Playboy" villa uzbūvēta 1927.gadā. 1971.gadā Hefners to iegādājās par vienu miljonu dolāru.

"Playboy" savrupmāja kļuva par Holivudas pārmērību simbolu. Baumo, ka rokenrola karalis Elviss Preslijs tur kādā vakarā esot izklaidējies ar astoņiem "Playboy" zaķiem vienlaikus, savukārt britu mūziķis Džons Lenons nodzēsis cigareti pret Anrī Matisa gleznu.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !