Foto: Publicitātes foto

Jau gada nogalē kinoteātros pirmizrādi piedzīvos latviešu komēdija "Svingeri", kuru uzņēmis pazīstamais producents Andrejs Ēķis, un tagad iespējams ielūkoties pikantā kinodarba tapšanas aizkulisēs

Kā vēsta filmas veidotāju pārstāvji, kadri no "Svingeru" tapšanas procesa ļauj ieskatīties attiecību peripetijās, kas atspoguļosies uz lielā ekrāna ar kārtīgu devu humora un erotikas.

Mīlētāju lomās iejutušies gan Latvijā pazīstami un iemīļoti aktieri, gan jaunie talanti – Intars Rešetins, Kristīne Nevarauska, Elīna Vāne, Ģirts Ķesteris, Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un pazīstamais mūziķis Jānis Jubalts.

Filmas pirmizrāde Latvijā plānota 9. decembrī, un, kā pirms tam bija solīts, ar savu atgriešanos režisora krēslā Ēķis plāno lauzt slaveno leģendu, ka "latvieši par seksu nerunā".

Filmas veidotāji neslēpj, ka sabiedrības reakciju grūti paredzēt – sekss latviešu kino nav bieža tēma. Filmas sižeta pamatā būs tieši varoņu vēlme pēc flirta – vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!