Foto: Privātais arhīvs
Latvijā nupat tikai jaušamas pirmās pavasara vēsmas, savukārt daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis jau paguvuši šogad izbaudīt karstumu un sauli, kā arī iegūt zeltainu iedegumu, dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm.

Neatņemama ceļojuma sastāvdaļa ir fotografēšana un savu gaitu atspoguļošana sociālajos tīklos. "Delfi Izklaide" piedāvā palūkot, kur šajos trīs pirmajos gada mēnešos devušies pašmāju sabiedrības krējuma pārstavji.

Aija Andrejeva – Kuba

Foto: Privātais arhīvs
Dziedātāja Aija Andrejeva kopā ar draugiem janvārī bija devusies uz saulaino Kubu, kur viņa izbaudīja šīs zemes dabas krāšņumu – kalnu ielejas, alas un zemūdens pasauli – devās izjādēs, iepazina Kubas neparasto kultūru un tradīcijas un baudīja citus reģiona labumus.

Jaunupu ģimene – Tenerife

Foto: Instagram.com/jaunups/

Savukārt pašmāju politiķis un basketbola funkcionārs Edgars Jaunups kopā ar sievu Katrīnu un dēliņu Karlu šī gada sākumā no ziemas spelgoņa aizbēga uz silto un saulaino Tenerifi, kur ģimenīte izbaudīja nesteidzīgu atpūtu un pastaigas.

A post shared by edgars jaunups (@jaunups) on Feb 3, 2017 at 3:59pm PST

A post shared by edgars jaunups (@jaunups) on Jan 29, 2017 at 5:26am PST

A post shared by edgars jaunups (@jaunups) on Jan 28, 2017 at 4:50am PST

Samanta Tīna – Ēģipte

Foto: instagram.com/samantatina/

Dziedātāja Samanta Tīna šogad jau paguvusi viesoties vairākās dažādās valstīs – viņa ne tikai pabijusi garajās brīvdienās Ēģiptē, bet apmeklējusi arī Parīzi un Īriju. Ar īpaši krāšņiem foto mūziķes atbalstītāji tika lutināti no Ēģiptes – skatuves māksliniece devās izjādē ar kamieļiem, apskatīja tuksnesi, iepazina šīs zemes ievērojamākās vietas, izbaudīja nesteidzīgu atpūtu pie baseina un arī pamēģināja ūdenspīpes smeķi.

Lauris Reiniks – Kuba

Foto: Instagram.com/laurisreiniks/

Kolorītajā Kubā šogad paviesojies arī dziedātājs Lauris Reiniks, kurš pats šo braucienu nodēvēja par "bez-interneta brīvdienām". Tiesa, mūziķa faniem nenācās skumt – ierobežotā piekļuve globālajam tīmeklim mūziķim tomēr nebija šķērslis dokumentēt savas gaitas. "Havana ir skaista šmule, kura grib, bet nevar sakopties," šīs zemes galvaspilsētu raksturoja Reniks.

Atrasts telefonā. Sajutos noaudzis, noriskēju un ieskrēju Havanas "frizētavā", kas principā bija darba galds kāpņu telpā. Meistars Haviers un viņa mašīnīte ar mani tika galā rekordlaikā - 6 minūtēs. Bez īpašām ceremonijām un proporciju veidošanas. Vajag īsākus? Tātad griežam visu īsāku. Samaksāju 5 euro. Galva bišku pēc bumbiera izskatījās pēc tam, bet pārējie vispār nepamanīja, ka es biju pie friziera, paldies 😃 Bet kopumā bija ok, lai gan biju nolēmis nodzīt uz nulli, ja būs garām... / Only in Havana. Took a risk and got my hair cut in 6 minutes. Paid 5 Euros. That's record fast. Javier at his barber shop which was basically a work table in a hallway used his machine as an automat. Forget about proportions. You want shorter? Ok, let's just cut the whole thing shorter 😎 And he did his job. My head looked a little bit like a pear after but at least I didn't have to go bald as I planned in case of a disaster. 😜 #hairstyles #barbershop #havana #cuba #luxurylifestyle

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on Jan 27, 2017 at 3:22am PST

Ralfs Eilands – Kuba

Foto: Privātais arhīvs

Arī dziedātājs Ralfs Eilands par sava ceļojuma galamērķi bija izraudzījies saulaino Kubu. Viņš šajā reģionā viesojās gandrīz mēnesi, un šo nedēļu laikā viņš izbaudīja atpūtu pie ūdens, peldi ar delfīniem, neparastus dabasskatus un vietējās sabiedrības kolorītu un pat paviesojās kāzās.

Aquaman #Cuba #VivaLaCuba #Kuba

A post shared by Ralfs Eilands (@ralfseilands) on Mar 13, 2017 at 9:14am PDT

#VivaLaCuba #Cuba #Kuba

A post shared by Ralfs Eilands (@ralfseilands) on Feb 26, 2017 at 4:25am PST

#VivaLaCuba #Cuba #Nofilter #Kuba

A post shared by Ralfs Eilands (@ralfseilands) on Feb 17, 2017 at 10:17am PST

#Cuba #VivaLaCuba #Kuba #MichaelJackson

A post shared by Ralfs Eilands (@ralfseilands) on Mar 6, 2017 at 2:40am PST

Valdzinošā Juta – Taizeme

Foto: Privātais arhīvs

Par Latvijas skaistāko fitnesa pāri dēvētie Juta un Gints Valdmaņi aizvadītā gada izskaņā bija devušies ekskursijā uz Bali – tur mīlētāji arī sagaidīja Jauno gadu. Savukārt mēnesi vēlāk Juta kopā ar ģimeni devās uz Taizemi. Tiesa, viņas vīrs šoreiz palika mājās un mīļotās gaitām līdzi sekoja ar sociālo tīklu starpniecību, un neskopojās ar komentāriem un sarkanajām sirsniņām pie viņas publicētajiem foto.

🐱🐱🐱 #thailand #vacation #krabithailand #girlwithtattoos #vacationinthailand #fitgirl

A post shared by Juta Valdmane (@jutavaldmane) on Feb 11, 2017 at 12:13am PST

Elita Patmalniece – Meksika

Foto: Privātais arhīvs

Kolorītā latviešu modes māksliniece Elita Patmalniece kopā ar draugiem janvārī bija devusies uz Meksiku, un ceļojuma laikā kompānija izbaudīja ekskursijas, gardas maltītes, muzejus, katedrāles, izstādes un citus labumus.

💛💛🖤👌

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on Feb 3, 2017 at 3:04pm PST

sarkans❤

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on Feb 3, 2017 at 3:01pm PST

Olga Rajecka – Kuba

Foto: Privātais arhīvs

Arī dziedātāja Olga Rajecka un viņas vīrs Ivo ir aktīvi ceļotāji. Pagājušā gada septembrī abi apmeklēja Sicīliju, savukārt šogad, sekojot daudzu pašmāju šovbiznesā zināmu ļaužu piemēram, devās uz Kubu sildīties saulītē un iepazīt šīs zemes šarmu.

De color azul 👌💙

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on Jan 28, 2017 at 2:34am PST

Mans sapņu auto 💚

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on Jan 28, 2017 at 2:14am PST

Saule riet ceļā no Cayo Coco 🌅

A post shared by Olga Rajecka (@rajecka) on Jan 26, 2017 at 11:54am PST

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!