Foto: Vida Press/Reuters/Scanpix/Privātais arhīvs
Latvijas sieviešu daile ir izdaudzināta visā pasaulē – ne velti mēdz sacīt, ka latvju zeltenes ir šīs zemes lielākais dārgums.

Vēsture pierādījusi, ka latviešu daiļavu skaistumam nespēj pretoties pat ietekmīgākie, talantīgākie, diženākie un bagātākie vīri, tāpēc piedāvājam apkopojumu ar piecām, mūsuprāt, pēdējā laika spilgtākajām ar Latvijas vārdu saistītām daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām izdevies izpelnīties pasaulslavenu vīriešu simpātijas.

Modele Santa Auziņa savaldzina aktieri Denisu Kveidu

Foto: Vida Press

Aizvadītā gada vasarā ārzemju tabloīdus pāršalca ziņa, ka 63 gadus vecai Holivudas aktieris Deniss Kveids uzsācis attiecības ar 31 gadu veco latviešu izcelsmes modeli Santu Auziņu (abi attēlā).

Abi zibenīgi kļuva par vienu no paparaci iecienītākajiem slavenību pārīšiem, un tabloīdi aktīvi ķērās klāt Auziņas patieso nodomu vētīšanai – netrūka nelabvēļu, kas sprieda, ka par aktieri krietni jaunākā modele, iespējams, ir auksta aprēķinātāja.

Tiesa, skauģu intrigas skaistajam pārim ir vienaldzīgas. Abi joprojām ir laimīgi kopā, un jaunākās fotogrāfijas liecina, ka Santa un Deniss dūdo kā divi iemīlējušies balodīši.

Jāatzīmē, ka Kveids, kuru skatītāji zina no tādām filmām kā "The Day After Tomorrow" (2004), "Frequency" (2000), "Pandorum" (2009) un citām, savulaik desmit gadus bija precējies ar Holivudas aktrisi Megu Raienu, bet aizvadītā gada vasarā tika šķirta viņa trešā laulība.

Savukārt Monreālā, Kanādā, dzimusī Santa pirms attiecībām ar Kveidu bija precējusies ar uzņēmēju no Ekvadoras, un šajā savienībā pasaulē ir nākušas divas meitiņas. Amerikāņu tabloīdi no anonīmiem avotiem bija noskaidrojuši, ka tieši Kveida dēļ Santas laulība izjukusi.

Inese Misāne analizē Rikija Mārtina spējas gultā

Foto: Vida Press

Plašu ažiotāžu savulaik izraisīja vēsts, ka Amerikā dzīvojošajai latviešu modelei Inesei Misānei ir mīlas romāns ar latīņu superzvaigzni Rikiju Mārtinu (abi attēlā). Deviņus gadus vēlāk mūziķis atzinās, ka viņš ir gejs.

Tālajā 2001. gadā ārzemju tabloīdi ziņoja, ka par Mārtina mīļoto sievieti kļuvusi latviete Inese. Abi kopā tika manīti gan Itālijā, gan Londonā un citviet..

Tiesa, jau tolaik klīda runas, ka latīņu dziedātājs, iespējams, ir gejs, un Misāne metās mūziķi aizstāvēt, publiski paziņojot, ka viņš esot varens mīlnieks.

Intervijā izdevumam "New York Post" Inese tolaik klāstīja – skalā no viens līdz 10 viņa Mārtina spējas gultā novērtē ar 20. "Viņš ir īsts vīrietis," apgalvoja Misāne, piemetinot, ka baumas par Mārtina netradicionālo seksuālo orientāciju esot nepatiesas un ka tad jau "viņa vēlētos, lai visi vīrieši būtu tikpat homoseksuāli".

Savukārt pats Mārtins romantisku sakaru ar latviešu modeli noliedza un apgalvoja, ka abi esot tikai labi draugi. 2010. gadā, kā zināms, dziedātājs beidzot publiski atzinās, ka viņš ir gejs, un šobrīd Mārtins ir saderinājies ar Sīrijā dzimušo mākslinieku Džeivanu Jozefu.

Savukārt vēlākajos gados Misānei tika piedēvētas dēkas ar amerikāņu aktieri Valu Kilmeru, puertorikāņu kinozvaigzni Benicio Del Toro un citiem pasaulslaveniem vīriem.

Rīdziniece Vera izpelnās Krištianu Ronaldu labvēlību

Foto: Privātais arhīvs/AFP/Scanpix

Jūnijā uz Latviju bija atbraucis portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu, un kāda daiļava no Rīgas izpelnījās īpašu slavenā sportista uzmanību.

Ārzemju un pašmāju mediji vēstīja, ka latviešu modele Vera Alohno tikusi pie ielūguma zelta vērtē – pats Ronaldu viņu bija uzaicinājis uz Rīgā notiekošo Portugāles izlases un Latvijas valstsvienības spēli.

Vera ar ielūguma fotogrāfiju bija padalījusies "Instagram" tīklā, taču īsi pēc publicēšanas foto tika izdzēsts. Tiesa, maisam gals jau bija vaļā – mediji un sociālo tīklu sekotāji to bija piefiksējuši, un zibenīgi uzvirmoja dažādi minējumi, kā modelei izdevies iegūt tādu Ronadu labvēlību.

Jāatzīmē, ka Vera ielūgumu bija pieņēmusi – viņa savā "Instagram" foto blogā bija padalījusies ar momentuzņēmumu, kas tapis Skonto stadionā, kur, kā zināms, Portugāles un Latvijas izlase mērojās spēkiem.

Adventures on the road 😅😅😅🙈🙈🙈 But still happy 😜☀️☀️☀️ Happy Saturday guys!! 🤗

A post shared by Vera Alohno (@veraalohno) on Jun 17, 2017 at 11:19am PDT

Latvia 🇱🇻-Portugal 🇵🇹 🙌🏼🙌🏼🙌🏼⚽️⚽️⚽️🤗💪🏼

A post shared by Vera Alohno (@veraalohno) on Jun 10, 2017 at 3:44am PDT

Almost ready for summer 🙆🏻☀️☀️☀️👙😝😝😝

A post shared by Vera Alohno (@veraalohno) on May 2, 2017 at 4:18am PDT

Agate Muceniece apprec Krievijas sekssimbolu

Foto: RIA Novosti/Scanpix

Droši var teikt, ka Krievijā populārā latviešu izcelsmes aktrise Agate Muceniece ir izvilkusi dzīves lielo lozi – viņa jau vairākus gadus ir precējusies ar aktieri Pāvelu Priļučniju (abi attēlā), kura vārds regulāri tiek iekļauts Krievijas seksīgāko un iekārojamāko vīriešu apkopojumos.

Agate un Pāvels iepazinās Krievijā un ārpus tās robežām populārā jauniešu seriāla "Slēgtā skola" uzņemšanas laukumā, un starp abiem uzplauka romantiskas jūtas.

2011. gadā pāris slepus salaulājās, bet ilgu laiku šo faktu slēpa. Agate Pāvelam dāvājusi divus bērnus – dēlu un meitiņu.

Savukārt nesenā intervijā Agate bija pastāstījusi, kā ir dzīvot kopā ar vīrieti, kuru iekāro daudzas citas, kā viņa ar Pāvelu uztur attiecībās dzirksteli un citas detaļas par viņas kopdzīvi ar Krievijas sekssimbolu.

Кареглазые в сборе)

A post shared by Агата Прилучная ( Муцениеце ) (@agataagataaa) on May 22, 2017 at 10:52am PDT

#cвет🌞

A post shared by Агата Прилучная ( Муцениеце ) (@agataagataaa) on May 15, 2017 at 11:51am PDT

Lily satiek Holivudas siržu lauzēju Dikaprio

Foto: F64

Savukārt Latvijā agrāk populārā dziedātāja Linda Kalniņa jeb Lily (attēlā) pirms dažiem gadiem izpelnījās īpašu labvēlību no kāda pasaulslavena kunga, kurš nodarbina daudzu dāmu prātus.

Lindai palaimējās dzīvē satikt Holivudas siržu lauzēju Leonardo Dikaprio. 2013. gada vasarā intervijā izdevumam "Santa" Lily stāstīja, ka viņai izveidojusies cieša draudzība ar kāda krievu miljardiera sievu un meitu, kuras viņu iepazīstinājušas ar izdaudzināto kinozvaigzni.

Linda toreiz neslēpa – miljardiera sieva un meita labprāt ņem viņu līdzi uz dažādiem šikiem burziņiem. Togad latviešu daiļava abām bija pievienojusies braucienā uz Venēcijas biennāli. "Ar privātu lidmašīnu mums atbrauca pakaļ, pa ceļam mums pievienojās Leonardi Dikaprio," sacīja Lily.

Linda apgalvoja, ka aktieris esot ļoti atvērts cilvēks, kurš daudz joko. Abi bija arī nedaudz papļāpājuši, un sarunas gaitā Dikaprio Lily bija atzinis – tā gada biennālē viņu visvairāk uzrunājušas Latvijas un Krievijas ekspozīcijas.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!