Foto: Instagram.com

"Playboy" impērijas dibinātājs Hjū Hefners, kurš trešdien, 27. septembrī, 91 gada vecumā devās aizsaulē, noteikti dēvējams par seksa un kailuma revolūcijas celmlauzi, un nav šaubu – savas dzīves laikā viņš ne tikai kļuva par leģendu, bet arī bija viens no visvairāk apskaustajiem vīriešiem visā plašajā pasaulē.

"Playboy" savrupnamu Losandželosā joprojām apvij mīti un gluži vai neticami stāsti par vērienīgajām ballītēm, kuras Hefners tur rīkojis. Tāpat teiksmaini nostāsti klīst par sieviešu skaitu, kas paviesojušās Hjū gultā, un netūkst švītīgu kundziņu, kuri cenšas viņam līdzināties.

Tiesa, 21. gadsimta pleiboji pulcējas "Instagram" tīklā, kur nekautrīgi dižojas ar savu bagātību, izmīlēto sieviešu skaitu un citiem sasniegumiem, un "Delfi Izklaide" piedāvā aplūkot piecus spilgtākos personāžus, no kuriem viens, starp citu, ir latviešu izcelsmes.

Visstilīgākais no visiem pleibojiem

Foto: instagram.com/danbilzerian

Visslavenākais no visiem "Instagram" pleibojiem ir amerikāņu pokera spēlmanis Dans Bilzerjans, kurš arī ir viens no pirmajiem švītiņiem, kas sociālajos tīklos aizsācis tradīciju, ka īstiem bagātniekiem piedien publiski dižoties ar dižmanīgu dzīvesveidu.

Bilzerjana slavas pirmsākumi meklējami pirms aptuveni astoņiem gadiem, kad viņš piedalījās Pasaules pokera sērijas finālā. Kāršu spēlē viņam gan pārāk labi neveicās, tomēr tieši viņš pamanījās nonākt starmešu gaismās un vēlāk kļūt par "Instagram" karali, kura foto blogam šobrīd seko vairāk nekā 22 miljoni lietotāju.

Tas, kā Bilzerjans ticis pie bagātības, joprojām līdz galam nav skaidrs, jo viņš par saviem ienākumiem runā nelabprāt. Savukārt ārzemju mediji noskaidrojuši, ka viņa tēvam Polam astoņdesmitajos gados piederējuši vairāki biznesi, kuru aizsegā tika īstenotas naudas atmazgāšanas shēmas un citas mahinācijas, par kurām vīrietis tika apcietināts. Šajos ziedu laikos viņš dēlam izveidoja trasta fondu.

Dans savulaik mēģinājis kļūt par jūras flotes kareivi, tomēr savas šerpās dabas un rupjās valodiņas dēļ izmests no dienesta. Savukārt tagad Bilzerjans ar pilnu krūti bauda dzīvi, notriec naudu par dārgām automašīnām un ieročiem un katru nakti guļ kopā ar veselu sieviešu harēmu, un tam visam iespējams sekot līdzi viņa foto blogā.

It's #internationalwomensday be thankful

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Mar 8, 2017 at 9:51am PST

First snowmobile trip of the year

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Dec 14, 2016 at 6:41pm PST

America is rioting in the streets over the election, in other news, weed is now legal in Nevada

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on Nov 10, 2016 at 10:52am PST

Austrālijas orģiju karalis ar ballīšu villu

Foto: Privātais arhīvs

Savukārt Austrālijas skandalozākā pleiboja slava pieder Traversam Beinonam, kurš ir tabakas izstrādājumu kompānijas "Freechoice Tobacco" mantinieks un izpilddirektors.

Kā vēsta ārzemju mediji, Beinons puikas gados mācījies kristīgajā koledžā, bet jau tad regulāri iekūlies nepatikšanās. Vēlāk viņš pievērsies austrāliešu futbolam, bet traumas dēļ nācies atmest sapni par sportista karjeru.

Tad Beinons izmēģinājis spēkus kā modelis, un viņam tas tīri labi padevies – savas karjeras ziedu laikos viņš sadarbojies ar daudziem slaveniem modes namiem un zīmoliem.

Savukārt tagad Beinons savas dienas vada, blenžot uz plikām sievietēm un laiskojoties baseina malā. Viņa savrupnams Austrālijas piekrastes pilsētā Goldkostā savā ziņā kļuvis par analogu "Playboy" villai Losandželosā.

Ik gadu Beinons savā namā rīko vairākas vērienīgas ballītes, kuras ir tik vētrainas, ka bieži vien nākas iesaistīties ne tikai policijai, bet arī mediķiem. Arī austrāliešu pleibojs savus dzīves smalkumus labprāt izrāda "Instagram" foto blogā, kurā publiskoto kadru piedauzība bieži vien satrauc feministes un citus cilvēktiesību aizstāvjus.

Jāatzīmē, ka Beinons šobrīd ir precējies, bet viņa sieviņai gultu nākas dalīt ar vairākām vīra mīļākajām, pret kurām viņai gan īsti neesot nekādu iebildumu. Tā vismaz viņa apgalvo intervijās.

Let your mind run wild #BeachVibes

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on Aug 17, 2017 at 5:01am PDT

Taking the backseat

A post shared by Candy Shop Mansion (@candyshopmansion) on Aug 15, 2017 at 5:00am PDT

Miljonārs un naktsklubu ķēdes magnāts Tonijs

Foto: Instagram.com/lunatic_living/

Amerikānis Tonijs Tutuni ir vēl viens grēcinieks, kura izdarības mietpilsoņiem liek šausmās izbolīt acis un bubināt, ka šī pasaule pamazām iet uz galu. Viņa vērtība tiek lēsta aptuveni 75 miljonos ASV dolāru.

Tonijs ir biznesmenis – viņam pieder vairākas prestižas un daudzu slavenību iecienītas izklaides vietas Losandželosā. Savukārt viens no viņa labākajiem draugiem ir jau iepriekš minētais pokera spēlmanis Dans Bilzerjans.

Arī Tonija "Instagram" foto blogs iemieso visu, kas piedien īstenam pleibojam – tur netrūkst pliku sieviešu, dārgu autiņu, smalku ceļojumu un kadru, no kuriem teju vai jūtama dārga šampanieša smaciņa.

Tiesa, lai gan Tonijs radījis iespaidu, ka viņš ir piedauzīgs kundziņš, kurš katru nakti izmīlē citu sievieti, patiesībā viņš ir saderinājies ar modeli vārdā Džuliana, un daiļaviņa intervijās vairākkārt klāstījusi – Tonija meitu ģēģera slava esot stipri vien pārspīlēta.

People think they know me but they have no idea

A post shared by Tony (@lunatic_living) on Sep 22, 2017 at 10:31am PDT

I haven't posted much lately but I'm still living

A post shared by Tony (@lunatic_living) on Jan 1, 2017 at 12:26pm PST

I I don't just pile up money #pileupeverything

A post shared by Tony (@lunatic_living) on Aug 25, 2016 at 1:33pm PDT

Noslēpumainais dzīves baudītājs Misters Kītings

Foto: Instagram.com/mister_keating/

Savukārt šī apkopojuma visnoslēpumainākais personāžs ir Alans Kītings jeb Misters Kītings, kurš, kā vēsta ārzemju mediji, esot Dana Bilzerjana tuvs draugs un protežē.

Mistera Kītinga patiesā identitāte tiek turēta slepenībā, tomēr sociālo tīklu lietotājus tas īpaši neuztrauc – kamēr viņš dalās ar pleiboja cienīgiem kadriem, ļaudis neliekas traucēti par to, kāds ir viņa īstais vārds.

Tas, kur Kītings ņem naudu izklaidēm, nevienam nav skaidrs, bet tiek pieļauts, ka ienākumus viņš gūst no pokera spēlēšanas. Tāpat visai aizdomīga ir viņa saistība ar Bilzerjanu, un kuluāros mēļo, ka abi, iespējams, patiesībā ir biznesa partneri.

Lai arī kāda būtu patiesība, skaidrs ir viens – arī Kītings prot atpūsties tā, it kā rītdiena nekad nepienāks.

A post shared by _ (@mister_keating) on Apr 15, 2017 at 10:56pm PDT

A friendly poker game amongst friends...

A post shared by _ (@mister_keating) on Jul 19, 2016 at 5:00pm PDT

A post shared by _ (@mister_keating) on Apr 17, 2016 at 4:42pm PDT

Latviešu izcelsmes marihuānas biznesa barons

Foto: instagram.com/marijuanadon/

Savu vietu "Instagram" pleiboju vidū iekarojis arī latviešu izcelsmes marihuānas biznesa vadītājs Maikls Straumietis jeb Lielais Maiks, kura mamma ir igauniete, bet tētis – latvietis.

Lielajam Maikam Kanādā pieder uzņēmums "Advanced Nutrients", kas specializējies kaņepēm paredzētu minerālmēslu un mikroelementu ražošanā un tirdzniecībā.

Lielais Maiks cītīgi rosās "Instagram" tīklā un priecē ar kadriem, kuros iespējams gūt nelielu ieskatu viņa vētrainajā pleiboja dzīvē, kurā netrūkst glamūra un luksusa, ko ieskauj marihuānas dūmu mutulis.

Kā liecina vīrieša dzīvesstils, bizness viņam iet no rokas – Lielais Maiks bauda greznību, apceļo pasauli, apsekojot marihuānas fermas visā pasaulē, rīko vērienīgas ballītes, pavada laiku ar pērkamām sievietēm un citādos veidos tērē nopelnīto.

Double-tap if you love double trouble.

A post shared by BigMike (@bigmike) on Aug 10, 2017 at 2:44pm PDT

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!