Foto: Vida Press
Pasaulslaveno un bagāto ļaužu mīlas dzīves peripetijām reizēm ir neiespējami izsekot līdzi, un Holivuda jau izsenis pierādījusi – noturīgas un cieņpilnas attiecības šovbiznesa aprindās paveicas nodibināt tikai retajam. Netrūkst tādu gadījumu, kad mūžīga mīlestība un uzticība solīta tik neapdomīgi, ka šķirties nākas jau pēc dažām dienām, un "Delfi Izklaide" piedāvā iepazīties ar desmit slavenu ļaužu ļoti īsajām laulībām.

Ža Ža Gabora un meksikāņu siržu lauzējs – viena diena

Foto: Vida Press

Piecdesmito gadu kino leģenda, žilbinoši skaistā ungāru izcelsmes aktrise Ža Ža Gabora, kura mūžībā devās 2016. gada decembrī 99 gadu vecumā, sava garā mūža laikā pamanījās apprecēties deviņas reizes. Viena no laulībām – ar meksikāņu aktieri Felipi de Albu – ilga tikai vienu dienu.

Felipe bija aktrises astotais vīrs. Pirms tam viņa 1976. gadā bija apprecējusies ar aktieri Maiklu O'Haru. Pēc septiņiem laulībā nodzīvotiem gadiem abi šķīrās, un Ža Ža laiku lieki netērēja – viņa mija gredzenus ar de Albu.

Tiesa, nākamajā dienā pēc kāzām atklājās, ka aktrises iepriekšējā laulība vēl nav pienācīgi izšķirta. Tā nu viņas laulība ar meksikāņu aktieri tika anulēta. Abi nemaz nemēģināja vēlreiz precēties, un drīz vien romantiskās jūtas arī pavisam izčibēja. Vēlāk Ža Ža atkal apprecējās, un ar savu devīto vīru viņa nodzīvoja kopā līdz pat nāvei.

Kas interesanti, aktrises otrais vīrs bija viesnīcu magnāts Konrāds Hiltons. Sieviete savas dzīves laikā neslēpa, ka šī savienība bija balstīta uz finansiālu aprēķinu.

1947. gadā pasaulē nāca aktrises un biznesmeņa meita Frančeska Hiltone, bet savu atvasi Ža Ža nekad nespēja iemīlēt. Savā autobiogrāfijā "One Lifetime Is Not Enough" viņa atklāja, ka bērns ieņemts vardarbīga dzimumakta rezultātā, kad Hiltons viņu izvarojis.

Britnijas Spīrsas prāta aptumsums Lasvegasā – 55 stundas

Foto: Vida Press

2004. gadā, atrodoties slavas zenītā, tabloīdiem skandālu sarūpēja un pirmoreiz laulības ostā iestūrēja amerikāņu popdziedātāja Britnija Spīrsa. Viņa Lasvegasā spontāni salaulājās ar bērnības draugu Džeisonu Aleksandru (abi attēlā).

Netrūkst amerikāņu komēdiju, kurās divi pretējā dzimuma draugi ar pilnu krūti bauda Lasvegasas naktsdzīvi un pēkšņi attopas kādā nelielā kapeliņā, kur viņus salaulā Elvisa Preslija tērpā ģērbts kundziņš. Lai arī cik klišejiski tas neizklausītos, tieši tā apmēram arī notika ar Britniju.

Drīz pēc kāzām ar Aleksandru Britnija steidza uz tiesu un lūdza, lai laulība tiktu anulēta. Dziedātāja aizbildinājās, ka viņa precību brīdī neesot bijusi spriestspējīga. Pēc 55 stundām abi jau bij kļuvuši par šķirteņiem.

Tajā pašā gadā Britnija apprecējās otro reizi. Viņa mija gredzenus ar dejotāju Kevinu Federlainu, ar kuru viņai ir arī divi kopīgi bērni. Šī laulība ilga tikai trīs gadus.

Deniss Hopers un Mišela Filipsa – astoņas dienas

Foto: Vida Press

Amerikāņu aktieris Deniss Hopers savā mūžā paguva apprecēties četras reizes, bet vislielāko skandālu izraisīja otrā laulība ar amerikāņu dziedātāju un komponisti Mišelu Filipsu (abi attēlā).

Nostāsti vēsta, ka aktieris lietojis narkotikas un dažādas apreibinošas vielas un nākamajā rītā pēc kāzām joprojām bijis tik appīpējies, ka nav atpazinis savu jauno sievu. Pēc astoņām dienām laulība tika šķirta.

Lai gan sīkākas šķiršanās detaļas nav zināmas, pats Hopers dažās intervijās stāstījis, ka Filipsa pieprasījusi šķiršanos, jo nav bijusi mierā ar vīra nedabisko un nekad neremdināmo seksuālo apetīti.

Karmena Elektra un Deniss Rodmens – deviņas dienas

Foto: Vida Press

Deviņdesmito gadu seksīgā skaistule, aktrise un modele Karmena Elektra pavisam īsu brīdi – deviņas dienas – bija precējusies ar amerikāņu basketbolistu, par slikto puisi dēvēto Denisu Rodmenu (abi attēlā).

Arī šajā gadījumā pie vainas bija vētrainas izklaides grēku pilsētā Lasvegasā. 1998. gadā pēc trakulīgas nakts uzdzīves pāris no rīta attapās precētas sievas un vīra statusā.

Beidzot izgulējuši reibumu un pārvarējuši paģiras, abi karstgalvji nolēma šķirties. Rodmens pieprasīja laulības anulēšanu, kā iemeslu minot to, ka viņš neesot bijis pie pilnas apziņas un vispār nemaz neatceroties, ka salaulājies. Savukārt Elektra apgalvoja, ka impulsīvi apprecējusies, jo sērojusi par savas mammas un māsas nesenajām nāvēm.

Šēra un Gregs Olmens – deviņas dienas

Foto: Vida Press

Drīz pēc šķiršanās no sava pirmā vīra, mūziķa Sonija Bono, amerikāņu dziedātāja un aktrise Šēra apprecējās otro reizi.

1975. gada 30. jūnijā, vien četras dienas pēc tam, kad oficiāli tika izšķirta Bono un Šēras laulība, dziedātāja iestūrēja laulības ostā ar mūziķi Gregu Olmenu (abi attēlā).

Deviņas dienas pēc kāzām Šēra iesniedza šķiršanos, par iemeslu minot vīra pārmērīgo aizraušanos ar narkotikām un alkoholu.

Dažus mēnešus pēc šķiršanās abi atkal atjaunoja attiecības, tomēr pie altāra nesteidza viens otram zvērēt mūžīgu mīlestību. 1976. gadā pasaulē nāca abu kopīgais dēls Elaidža Blu, un drīz pēc tam viņa vecāki nolēma pārtraukt attiecības.

Jāatzīmē, ka Šēra arī pirmajā laulībā laida pasaulē bērnu. Viņa Bono dāvāja meitu, kas tagad gan pazīstama kā vīrietis vārdā Čezs Bono.

Edijs Mērfijs un Treisija Edmondsa – 14 dienas

Foto: Vida Press

Amerikāņu komiķis un aktieris Edijs Mērfijs bijis precējies tikai divas reizes, bet pamanījies sarūpēt deviņus bērnus no vairākām dažādām sievietēm.

Aktiera pirmā sieva bija amerikāņu biznesmene Treisija Edmondsa (abi attēlā). 2008. gadā abi eksotiskajā Bora Bora kļuva par precētu sievu un vīru. Tiesa, ASV šī laulība nebija spēkā, un, iespējams, labi, ka tā – vismaz tad, kad pēc divām nedēļām abi izdomāja vairs nebūt kopā, nebija klapatu ar šķiršanās dokumentu kārtošanu.

14 dienas pēc precībām pāris oficiālā paziņojumā izdevumam "People" pavēstīja, ka nolēmuši laulību nenoformēt arī ASV, jo abi sapratuši, ka vēlas būt tikai draugi.

'Glābējzvana' smukulītis un Ali Landrija – 18 dienas

Foto: Vida Press

Amerikāņu aktieris, jauniešu kulta seriāla "Glābējzvans" ("Saved by the Bell") smukulītis Mario Lopezs 2004. gada 24. aprīlī apprecējās ar amerikāņu modeli un skaistumkonkursu dalībnieci Ali Landriju (abi attēlā). 18 dienas vēlāk pāris ar skaļu skandālu izšķīrās.

Šķiršanās iniciatore bija sieva, kura no draugiem uzzināja, ka Mario pirms kāzām vecpuišu ballītē ļāvies grupveida seksam.

Gan Landrijai, gan Lopezam pēc vairākiem gadiem izdevās atrast savas īstās otrā pusītes, ar kurām apprecējās un nodibināja ģimeni.

Drū Berimoras laulība ar bārmeni – 39 dienas

Foto: Vida Press

Kad aktrise Drū Berimora bija 19 gadus jauniņa, viņa apprecējās ar bārmeni vārdā Džeremijs Tomass, bet 1994. gada 20. martā noslēgtajai laulībai nebija lemts "ilgi un mūžīgi līdz mūža galam" scenārijs.

Berimora pēc 39 dienām aptvēra, ka pieļāvusi kļūdu, un pieprasīja šķiršanos. Tiesa, vēlāk aktrise atkal uzkāpa uz tā paša grābekļa, steigā apprecoties.

Viņas otrais vīrs, ar kuru gredzeni tika mīti 2001. gadā, bija komiķis Toms Grīns. Pēc 163 laulībā nodzīvotām dienām abi šķīrās.

Arī aktrises trešā laulība ar aktieri Vilu Kopelmenu (abi attēlā) nebija veiksmīga, tomēr, ņemot vērā Berimoras pieredzi, viņa uzstādīja rekordu – šī savienība ilga četrus gadus.

Pamela Andersone un Riks Salomons – 60 dienas + PVN

Foto: Vida Press

Par sekssimbolu dēvētā aktrise un modele Pamela Andersone bijusi precējusies četras reizes. Divas no tām – ar amerikāņu pokera spēlētāju Riku Salomonu (abi attēlā).

Rikam tika tā laime kļūt par Pemas trešo vīru. 2007. gadā abi dūdoja kā divi iemīlējušies balodīši un rozā briļļu periodā nolēma apprecēties. Pēc 60 dienām laulība tika anulēta.

2014. gadā starp abiem atkal uzplauka romantiskas attiecības. Pāris apprecējās vēlreiz, bet jau nākamajā gadā atkal izšķīrās.

Jāatzīmē, ka Pamela ir mamma diviem dēliem, kas nākuši pasaulē viņas pirmajā laulībā ar rokeri Tomiju Lī. Šī oficiāli noslēgtā savienība Andersones attiecību pieredzē bija rekordilga – pāris bija precējies trīs gadus.

Kimas Kardašjanas otrā laulība – 72 dienas

Foto: Vida Press

Neviens apkopojums nav iedomājams bez Kardašjanu uzvārda, un šajā topā vietu izpelnījusies slavenākā ģimenes pārstāve Kima Kardašjana.

Šobrīd Kima ir precējusies ar amerikāņu reperi Kanji Vestu un audzina trīs bērnus. Šī ir viņas trešā laulība.

Kardašjanas pirmais vīrs bija bija amerikāņu komponists Deimons Tomass. Par vīru un sievu abi kļuva gadsimtu mijā un kopā bija četrus gadus.

Savukārt Kimas otrā laulība ar basketbolistu Krisu Hemfriju (abi attēlā) izjuka ar lielu blīkšķi. Abi apprecējās ar pompu greznā ceremonijā, kas tika translēta televīzijā. Bija jāpaiet tikai 72 dienām, lai laulība izjuktu. Vēlāk daudzi sprieda, ka precības bijušas auksts aprēķins, lai Kardašjanu ģimene vairotu savu popularitāti.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!