Fоtо: Publicitātes foto
No 27. septembra ceturtdienu vakaros pie kanāla "STV Pirmā!" skatītājiem atgriezīsies skandalozais sociālais projekts "Caur ērkšķiem uz...", kurā desmit sievietes no visas Latvijas centīsies mainīt savu dzīvi un piepildīt sen lolotus sapņus. Arī šova otrajā sezonā skarbu un šokējošu stāstu, kas ietver narkotikas, azartspēles, alkoholu, vardarbību un nemitīgu cīņu par izdzīvošanu, netrūks.

Kā vēsta projekta veidotāji, šovā Iepazīsim neredzīgo Inesi, kura par visu vairāk vēlas justies pieņemta un noderīga, vientuļo māmiņu Alīnu, kura grib tikt galā ar azartspēļu atkarību, arī grūtnieci Lieni, kas sapņo atbrīvoties no narkotiku klātbūtnes savā ikdienā.

Tāpat arī pretim pārmaiņām dosies lesbiete Monika, kura audzina četrus bērniņus ar īpašām vajadzībām, trauslā trīs bērnu māmiņa Anete, kura cer tikt pie pastāvīgas dzīvesvietas, kā arī citas sievietes ar tikpat dramatisku pagātni.

Viņas visas nepilna mēneša garumā dzīvos labiekārtotā mājā Rīgā, apmeklēs dažādas nodarbības un profesionālu ekspertu vadībā gūs vērtīgas zināšanas par to, kā rast spēku atbrīvoties no atkarībām, pilnveidot savu personību un stiprināt attiecības ar bērniem.

Arī šajā raidījuma sezonā netrūks šokējošu mirkļu. Sievietes ar savu rīcību ne reizi vien metīs izaicinājumu sabiedrības vispārpieņemtajām normām, kļūstot par pamatu diskusijām. Taču tai pat laikā vēlreiz spilgti apliecinās – dzīve ir katra paša rokās un ar mērķtiecību tajā iespējams īstenot vērienīgas pārmaiņas.

Tam, kā desmit grūtībās nonākušas sievietes cenšas sākt jaunu dzīvi, varēs sekot līdzi jau no 27. septembra ceturtdienās pulksten 22 televīzijā sievietēm "STV Pirmā!". Savukārt nepacietīgākie raidījuma cienītāji "Caur ērkšķiem uz.." jaunākās sērijas jau nedēļu pirms TV pirmizrādes varēs noskatīties lietotnē "Shortcut".

Viss ir paša rokās. Taču bez atbalsta neiztikt

"Caur ērkšķiem uz..." ideja ir parādīt, ka iespējams dzīvot citādāk. Vien nepieciešama vēlme to darīt, kā arī kāds, kurš atbalsta un ieklausās. Turklāt tieši pēdējais – atbalsta posms – raidījuma dalībniecēm ir trūcis visvairāk.

Viņas nereti sastapušās ar sabiedrības nosodījumu un neizpratni, kas stipri iedragājis ticību saviem spēkiem. To atjaunot centīsies un ar katru no dalībniecēm raidījumā strādās viņas mentors – profesionālis, kurš vai nu pats reiz bijis līdzīgā situācijā vai spēj sniegt vērtīgu padomu un palīdzīgu roku, lai izkļūtu no tik skarbās vides.

Atbalstu sievietēm piedāvās narkologi Ilze Maksima un Edvīns Krastiņš, krīzes psihoterapeiti Gints Kapenieks, Antra Sloka un Ineta Roziņa, juristi Ieva Brante un Artūrs Zvejsalnieks, uzņēmēja Mairita Solima, teoloģe un rakstniece Dace Priede, dietologs Andis Brēmanis, grima māksliniece Una Bernatoviča un citi profesionāļi.

Vai meitenes spēs ieklausīties un ņemt vērā ekspertu ieteikumus? Jo pārmaiņas nenāks viegli – viņām būs jāmācās mīlēt, sevi, piekāpties, sadzīvot, jāapgūst jaunas prasmes un, kas pats svarīgākais, jānotic saviem spēkiem. Ekspertu padomi un jaunas iepazīšanās būs kā papildus motivācija sapņu piepildīšanai visām dalībniecēm, taču galveno balvu saņems tikai viena no viņām – sieviete, kura citu dalībnieču, kā arī raidījuma mentoru vērtējumā uz savu sapni virzīsies vismērķtiecīgāk.

Mācīsies atgūt ticību sev un izprast savus bērnus

Lai arī šajā sezonā skatītāji satiks pavisam citas dalībnieces, katru ar savu raksturu un ambīcijām, tomēr arī viņas, gluži tāpat kā pirmajos "Caur ērkšķiem uz.." raidījumos iepazītās sievietes, sapņo būt mīlētas, piederīgas, saprastas un pamanītas.

Viņas vēlas nejusties kā otršķirīgi cilvēki un tikt novērtētas ne tikai sadzīvē, bet arī profesionālajā vidē, vēlas izrauties no ikdienas, kas degradē, atbrīvoties no atkarībām, uzlabot veselību.

Šajā sezonā lielākajai daļai no dalībniecēm ir savas atvases, tāpēc teju visas vieno kāda īpaši karsta vēlme – nodrošināt labāku dzīvi un mājvietu saviem bērniem. Bērnu dēļ viņas ir gatavas darīt visu un paciest ļoti daudz, tāpēc tieši attiecību stiprināšana ar savām atvasēm būs būtisks šīs raidījuma sezonas virsuzdevums.

"Caur ērkšķiem uz.. " eksperti palīdzēs dalībniecēm izprast sevi un risināt dzīves būtiskākās problēmas, lai kļūtu par labākām mammām saviem bērniem.

Raidījuma vadītājam Jānim Bukumam pievienojas Liene Stepena

"Caur ērkšķiem uz..." vadītāja loma arī šogad uzticēta vienam no pašmāju "skarbākajiem" rokmūziķiem – Jānim Bukumam, taču jaunajā sezonā viņam pievienosies sievišķīgā horeogrāfe Liene Stepena.

Lai arī sākotnēji dalībnieces uz Lieni raudzīsies visai skeptiski, šauboties, vai tik jauna, simpātiska un veiksmīga sieviete var kļūt par padomdevēju tik sarežģītās situācijās, ātri vien viņu domas mainīsies.

Liene iemantos sieviešu uzticību un mīlestību, kļūstot par draugu un atbalstu, turklāt deju skolotāja ik dienu pati plecu pie pleca strādās kopā ar meitenēm un vadīs viņām nodarbības.

Ja Jānis Bukums būs kā pavadonis ceļā uz pārmaiņām, kurš teju četru nedēļu garumā atbalstīs gan ar padomu, gan būs klāt labos un ne tik labos brīžos, tad Liene kļūs par dalībnieču uzticības personu visa raidījuma garumā – cerību un labo "gariņu". Tieši viņa visprecīzāk katrai no dalībniecēm palīdzēs atrast ceļu, uz kuru pusi doties, lai ieraudzītu tik ilgi meklētās zvaigznes.

Ko skatītājiem sola raidījuma jaunā sezona?

"Visa projekta "Caur ērkšķiem uz.." laikā dalībnieces satiks daudzus iedvesmojošus cilvēkus, kuri viņas aizkustinās un parādīs, ka var dzīvot arī citādāk.

Īpaši sirsnīga izvērtīsies meiteņu tikšanās ar rakstnieci Daci Priedi, pēc kuras sievietes vēl ilgi savu iedvesmas personu nelaidīs prom un dalīsies savos stāstos. Sirds emocionālās stīgas aizkustinās iepazīšanās ar sabiedrībā mīlētiem mūziķiem – Vari Vētru, Andri Ērgli, Joranu Šteinhaueru un grupu "Aarzemnieki", bet izaicinājumu sievišķībai metīs īpaša modes skate, kuras laikā dalībnieces iejutīsies modeļu lomā un pirmo reizi augstpapēžu kurpēs defilēs pa "mēli".

Neiztrūks arī pa kādam "asumam" un konfliktam dalībnieču starpā, uzvirmos pat mīlas jūtas, būs smiekli, asaras, solījumi un nodevība. Turklāt gaidāma arī patīkama atkalredzēšanās ar iepriekšējām "Caur ērkšķiem uz..'" sezonas dalībniecēm," ielūkoties jaunajā raidījuma sezonā ļauj producente Aija Strazdiņa.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !