Foto: F64
Piektdienas, 7. septembra, vakarā pie TV3 skatītājiem atgriežas iemīļotā TV spēle "Es mīlu tevi, Latvija!", kuras ceturtā sezona tiks aizvadīta Latvijas simtgades noskaņās.

Šovu arī jaunajā sezonā turpinās vadīt Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš. Savukārt komandas pretī uzvarām vedīs šarmantā Jana Duļevska un atraktīvais Valters Krauze.

Pirmajā sezonas raidījumā Janas Duļevskas komandā viesosies mūziķis un "X faktora" žūrijas loceklis Intars Busulis, aktieris, TV seriāla "UgunsGrēks" zvaigzne un TV šova "Izklausies redzēts" uzvarētājs Kristaps Rasims, kā arī basketbolists Kristaps Janičenoks.

Valtera komandu papildinās skatuves māksliniece Ieva Sutugova, dziedātājs, mūzikas un radio producents Normunds Rutulis un Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Egliens.

Kā vēsta raidījuma pārstāvji, jaunā sezona būs aizraujoša, joku un patiesu emociju piepildīta. Šovs aicinās sabiedrībā pazīstamas personības un skatītājus doties kopīgā piedzīvojumā, kopīgi pārbaudot zināšanas par Latviju un tās cilvēkiem, izdziedot sirsnīgākās un skaistākās simtgades melodijas, plēšot jokus, minot mīklas un ļaujoties citām aktivitātēm.

Ceturtajā sezonā skatītājus sagaida arī īpašs jaunums – burtu spēle. Spēles laikā komandu dalībniekiem tiks aizklātas acis, pilnībā atņemot spēju redzēt, un ar taustes palīdzību vien komandām būs jāspēj sadarboties, lai izveidotu vārdus.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!