Foto: Publicitātes foto

Pirmdienas, 4. februāra, vakarā pulksten 20.20 tiks dots starts TV3 jaunajam seriālam "Viss pa jaunam", kuru veido producenti Andrejs Ēķis un Kristians Alhimionoks un režisori Aigars Grauba, Zanda Seņkova un Reinis Ūbele.

Jau vēstīts, ka jaunais seriāls stāstīs par mūsdienīgu vīrieti vārdā Dāvis (Dainis Grūbe), kurš veido veiksmīgu karjeru lielā uzņēmumā, baudot lielpilsētas šiku, tās izklaides un atpūtas iespējas. Tomēr ikdienai lielpilsētā ir arī ēnas puse – nemitīgs stress un trauksme, līdz Dāvis piedzīvo kādu negaidītu pavērsienu, kas liek jaunajam vīrietim saprast, ka ir jāievieš izmaiņas savā dzīvē. Viņš pārcelsies uz nelielo ciematiņu ar nosaukumu Skaistkalni.

Skaistkalnos dzīvo daudz kolorītu personāžu, un tie katrs ir ar savu spilgtu raksturu, dzīves stāstu, interesēm, kā arī savstarpējām attiecībām. Seriāls piedāvās ieskatīties šo cilvēku ikdienā, dzīvot līdzi viņu piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem, ielūkoties viņu nebūšanās un, iespējams, saskatīt kādā no viņiem pašam sevi. Seriāla režisori atklāj, ka "stāsta notikumus izdzīvos 30 dažādi varoņi, kuros varēs atrast visas īpašības, kas mājo katrā latvietī". "Delfi Izklaide" piedāvā iepazīties nedaudz tuvāk ar stāsta galvenajiem varoņiem.

Dāvis Avotiņš (Dainis Grūbe)

Foto: Publicitātes foto

Spējīgs, godīgs un tiešs. Dāvis ir klientu menedžeris lielā kompānijā. Taču atbildīgums un pastāvīgs spiediens, kā arī augstais stresa līmenis noved viņu pie veselības problēmām, kas liek viņam saprast, ka ir jāievieš izmaiņas dzīvē.

Viņš pārceļas uz Skaistkalniem – mazu ciematiņu nekurienes vidū, kur sastop kolorītu ciema sabiedrību.

Par spīti tam, ka viņam ir nopietnas attiecības ar Terēzi, viņa atsakas pārcelties uz laukiem. Skaistkalnos Dāvis satuvinās ar Ritu – vienu no trim partnerēm, kuras tikko ciematā atvērušas viesu namu.

Terēze Svante (Iveta Pole)

Foto: Publicitātes foto

Terēze ir Dāvja draudzene, interjera dizainere. Viņa ir tipiska pilsētas meitene, kura mīl to, ko dara un ir veiksmīga savā karjerā.

Viņa ir ļoti pieķērusies pilsētas ikdienai un komfortam, ko tā sniedz. Viņa ir impulsīva, dažkārt manipulatīva, bet godīga un tieša.

Krista Riekstiņa (Anta Aizupe)

Foto: Publicitātes foto

Viņas bijušais draugs viņu ir ne tikai piekrāpis un pametis, bet arī aplaupījis.

Krista drīz vien iepazīstas ar Ritu, kura viņai piedāvā iesaistīties biznesa projektā, kur viņa varēs likt lietā savas mārketinga un sabiedrisko attiecību zināšanas.

Par spīti tam, ka viņa ir stipra un neatkarīga sieviete, viņa ir vispesimistiskākā no trim draudzenēm, kā arī viņa vismazāk saprot, ko vēlas dzīvē.

Rita Sila (Inga Alsiņa)

Foto: Publicitātes foto

Rita ir nenodarbināta ekonomiste, kuras dzīve sāk mainīties, kad viņa manto vecu muižu Skaistkalnos un nolemj to pārveidot par viesu namu.

Rita lūdz savas draudzenes Santu un Kristu viņai pievienoties, jo arī viņas ir bezdarbnieces. Cīnoties ar dažādām biznesa problēmām, Rita meklēs līdzsvaru arī savā personiskajā dzīve.

Santa Fūrmane (Jana Čivžele)

Foto: Publicitātes foto

Santa ir dzimusi un augusi Skaistkalnos. Viņai ir bijis darbs un attiecības Rīgā, taču nekas no tā nav bijis ilgtermiņā. Viņas 15 gadus vecais, nepaklausīgais dēls Gints ir šo attiecību auglis.

Viņas labākā īpašība ir spēja mierīgi uztvert problēmas, padarot tās tikai par nelieliem šķēršļiem, kurus dzīve mēdz piespēlēt.

Santa Ritas piedāvājumu pievienoties viesu nama projektam Skaistkalnos uztvers kā brīnišķīgu iespēju uzsākt jaunu dzīvi savā dzimtajā ciematā un uzlabot attiecības ar dēlu.

Kārlis Briedis (Edgars Samītis)

Foto: Publicitātes foto

Kārlis ir vietējais iedzīvotājs, kas dzimis Skaistkalnos. Viņš ir draudzīgs un labestīgs autobusa šoferis, kas ikdienas pavadu ceļā daudzas stundas.

Viņa kaislība ir vietējā radio stacija "Skaistkalni FM", kur viņš brīvajā laikā ieņem radio dīdžeja lomu. Seriālā Kārlis kļūs par Dāvja draugu un padomdevēju, kas vienmēr būs līdzās.

Alberts Rubīns (Juris Žagars)

Foto: Publicitātes foto

Viņš ir visietekmīgākais vīrietis visā reģionā. Viņš ir īpašnieks ūdens pudeļu pildīšanas uzņēmumam, kas pārdod ūdeni visā valstī, kā arī viņam ir sadarbības partneri daudzās citās Eiropas valstīs.

Viņam pieder arī lauku saimniecība. Albertam ir liela ietekme uz vietējo pašvaldību, un viņš dara visu, lai sasniegtu savus mērķus.

Juris Gauja (Ivo Martinsons)

Foto: Publicitātes foto

Juris ir policists un ciemata filharmoniskās grupas maestro, kas ir viņa prieks un lepnums. Viņa lielākais sapnis ir vest savu orķestrīti tūrē pa visu valsti, lai popularizētu mazo ciematu.

Viņš ir progresīvs ciemata patriots, kurš vēlas, lai Skaistkalni tiktu atvērti visai pasaulei. Tieši tāpēc viņš ir ļoti priecīgs gan par Dāvja ierašanos, gan par jaunā viesu nama atvēršanos.

Alise Vētra (Evelīna Pārkere)

Foto: Publicitātes foto

Iedzīvotāji viņu sauc par Lī. Alise nāk no kaimiņu ciemata, bet viņa ļoti bieži uzturas Skaistkalnos.

Viņa tiekas ar Sandri, bet jaunās dāmas prāts allaž ir kaut kur citur. Alise centīsies pārbaudīt savas pavedināšanas spējas uz visiem ciemata vīriešiem, un no tā izbēgt nevarēs neviens.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!