Foto: AFP/Scanpix/LETA
Lielbritānijas premjerministra Borisa Džonsona draudzene, topošā sieva Kerija Simondsa pagājušajā nedēļā laida pasaulē dēlu. Tagad kļuvis zināms, kā bērnu sauks.

Džonsons un Simondsa jaundzimušajam izvēlējušies trīs vārdus – zēnu sauks Vilfreds Lorijs Nikolas Džonsons, ziņo britu raidsabiedrība BBC.

Jaundzimušais nosaukts abu vecāku vectētiņu vārdos, proti, Vilfreds bijis premjera vecaistēvs, bet Lorijs – Simondsas.

Savukārt trešais vārds zēnam ticis par godu diviem ārstiem, kuri bija Džonsona dakteri slimnīcā, premjeram atlabstot no Covid-19 infekcijas; viņus abus sauca Nikolas.

Džonsona sestais bērns nācis pasaulē īsi pēc viņa atlabšanas no koronavīrusa Covid-19 saslimšanas.

Džonsona līgava sociālajos tīklos ievietojusi attēlu ar jaundzimušo un pateicību Londonas Universitātes koledžas slimnīcas darbiniekiem.

View this post on Instagram

A post shared by Sky News (@skynews) on May 2, 2020 at 5:50am PDT

Džonsona un Simondsas attiecības sākās 2018.gadā. Pagājušā gada jūlijā, kad Džonsons kļuva par Konservatīvo partijas līderi un stājās valdības vadītāja amatā, abi pārcēlās uz premjerministra oficiālo rezidenci Londonas Dauningstrītā, kļūstot par pirmo neprecēto pāri, kas tur dzīvojis.

Šogad februāra beigās 55 gadus vecais Džonsons un Simondsa paziņoja, ka gatavojas precēties.

32 gadus vecajai Simondsai šis ir pirmais bērns un būs pirmās laulības, savukārt Džonsons bijis precējies divas reizes. Pirmajā laulība ar Alegru Mostinu-Ovenu, kas ilga no 1987. līdz 1993.gadam, bērnu nebija.

Otrā laulība ar advokāti Marinu Vīleri ilga no 1993. līdz 2018.gadam, un tajā dzimuši divi dēli un divas meitas.

Džonsonam ir arī meita no ārlaulības attiecībām ar mākslas konsultanti Helēnu Makintairu. Pēc mediju ziņām, Džonsonam ir vēl viens ārlaulības bērns, taču oficiāli tas nav apstiprināts.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!