Foto: Publicitātes foto
Līdz ar vasaras atnākšanu sākta filmēšana tehnoloģiju un izklaides uzņēmuma "Tet" oriģinālseriālam, psiholoģiskajam trillerim "Bezvēsts pazudušās", kas ir ekranizācija Leldes Kovaļovas tāda paša nosaukuma debijas romānam.

Seriālā piedalīsies vēl neredzēts Latvijas zvaigžņu ansamblis, portālam "Delfi" teic "Tet" korporatīvās komunikācijas direktore Lāsma Trofimova.

Galvenās lomas seriālā atveidos gluži vai izcilākie latviešu aktieri: Juris Žagars, Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Kristīne Nevarauska, Andris Keišs, Mārtiņš Kalita.

Galvenā – detektīva – loma uzticēta Latvijā dzimušajam, bet lielākoties Krievijas projektos startējušajam aktierim Nikolajam Šestakam, kurš seriālā atveidos izmeklētāju Konstantīnu.

Tāpat "Bezvēsts pazudušajās" skatītāji sastaps Ģirtu Jakovļevu, Daini Gaideli, Leldi Dreimani, Natāliju Živecu, Madaru Bori, Niklāvu Kurpnieku, Inesi Pudžu un citus.

Par seriāla uzņemšanas centrālo vietu izvēlēta Mālpils un tās gleznainā Mālpils muiža, kur risināsies gandrīz visa seriāla darbība. Taču seriāla filmēšana norisināsies arī citās krāšņās Latvijas vietās, piemēram, Siguldā un Kandavā.
Rēzija Kalniņa, kura ierasti ļoti rūpīgi izsver projektus, kuros piedalīties, un seriālā attēlos muižas pārzini, stāsta par to, kas viņu uzrunājis iesaistīties.

"Pirmkārt, scenārijs. Tas atbalso arī man piemītošo nebeidzamo izpēti par to, kā pagātne atsaucas uz mūsdienu dzīvi,mūsu pašu pieredzi un nākotnes notikumiem. Un "Bezvēsts pazudušās" scenārijā tas ir ārkārtīgi intriģējoši, jo ir gan attiecības, gan detektīvs, gan psiholoģiska trillera iezīmes," teic Rēzija.

"Man ir būtiski, laistāsts un tēma attīstās, lai tā ir vienlaikus gan mūsdienīga, gan mūžīga. Otrkārt, tā ir komanda – romāna autore Lelde Kovaļova un režisors Vlads Kovaļovs – interese un intriga par režisora piedāvājumu, redzējumu un viņa iepriekšējiem darbiem. Viņa profesionālā un kvalitatīvā pieeja, manuprāt, ir reti sastopama seriālu vidū. Un, protams, mani kolēģi, kuri arī piedalīsies šajā stāstā," prieku pauž aktrise.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!