Foto: Publicitātes foto

Vasaras pilnbriedā mūziķis Markus Riva klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu latviešu un krievu valodā vienlaikus. "Vēl pēdējoreiz"/ "Белые ночи" ir pirmais singls no dziedātāja rudenī gaidāmā studijas albuma.

„Nepieredzēti daudz laika pavadot vienatnē, nenovēršami arvien vairāk ielūkojamies sevī un atgriežamies nostalģiskās un melanholiskās sajūtās. Tās jaušamas gan šajā dziesmā, gan caurvīs gaidāmo albumu kā saturiski, tā muzikāli," portālam "Delfi" teic dziedātājs.

Markus Riva ir viens no retajiem dziedātājiem Latvijā, kuram ir ievērojama fanu bāze arī krievvalodīgo klausītāju vidū. Nereti viņa dziesmas top vai nu latviešu, vai krievu valodā un līdz daļai klausītāju nemaz nenonāk, taču „Vēl pēdējoreiz" tik organiski ieskanējusies abās, ka pieņemts lēmums to piedāvāt uzreiz plašākai auditorijai.

„Plašāks klausītāju loks nosaka to, ka savā daiļradē vienmēr jāpiedomā, lai neviens nepaliktu atstāts novārtā. Pēc jaunām dziesmām taujā gan mani klausītāji tepat Latvijā, gan arī fani no Krievijas un citām valstīm," skaidro Markus.

„Esmu gandarīts šo dziesmu izdot uzreiz abās valodās. Gaidāmais albums gan plānots latviešu valodā, bet tuvākajā nākotnē tas varētu iznākt arī krieviski".
Singla „Vēl pēdējoreiz" mūzikas un teksta autors ir Markus Riva, bet vārdus „Белые ночи" radījis ilggadējs Markus sadarbības partneris no Ukrainas Igors Tatarenko. Dziesma ierakstīta „Factory Sounds Studio", un kompozīciju aranžējis tās līdzautors Gints Stankevičs.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!