Foto: Publicitātes attēli
Atklājot jauno sezonu, no 6. septembra televīzijas kanāls TV 24 modernizē savu tēlu un maina kanāla nosaukumu un logo. Iepriekš zināms kā "RīgaTV 24", turpmāk kanāls sauksies TV 24, portālam "Delfi" pauda kanāla pārstāve Kamita Kalniņa.

Līdz ar jauno nosaukumu arī kanāla logotips piedzīvos pārmaiņas – tajā vairs nebūs redzams vārds "Rīga".

Jaunā identitāte simbolizē kanāla turpmākās attīstības vīziju – atbrīvojoties no "rāmja" kā galvaspilsētas televīzijai, TV 24 turpinās likt uzsvaru uz kvalitatīva informatīvā satura veidošanu, kas ir saistošs ikvienam Latvijas iedzīvotājam, skaidro TV kanāla pārstāve Kalniņa.

"Sekojot līdzi mediju telpas attīstībai un mediju patērēšanas paradumu maiņai sabiedrībā, TV 24 ir nolēmis modernizēt sava zīmola logotipu," par izmaiņām televīzijas kanālā informē TV 24 direktors Klāvs Kalniņš. "TV 24 ir viens no vadošajiem informatīvajiem nesējiem visā Latvijā. Šobrīd, kad ziņas vairs nepatērējam tikai lineāri, skatoties televīziju, bet aizvien vairāk nelineāri – digitālajā vidē, ir svarīgi tās parādīt šeit un tagad no notikuma vietas. Tāds ir TV 24 mērķis un misija," skaidro Kalniņš.

TV 24 vērš uzmanību – kanāla nosaukuma un logo maiņa nekādā veidā neietekmēs līdz šim radīto televīzijas raidījumu saturu.
Foto: Publicitātes foto
Kā vēsta aģentūra LETA, TV 24 pārvaldnieks "TV Latvija" pērn strādāja ar 735 239 eiro apgrozījumu, kas ir par 15,8% mazāk nekā gadu iepriekš. Savukārt zaudējumi, salīdzinot ar iepriekšējā gada peļņu, sasniedza 138 132 eiro. Kompānija reģistrēta 2007.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir 800 004 eiro. Uzņēmuma patiesie labuma guvēji ir Rūdolfs Ēķis un Klāvs Kalniņš.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!