Foto: LETA

27. septembrī Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā sāks skanēt jauna interaktīva programma "Rīta radio", nomainot līdzšinējo Toma Grēviņa vadīto raidījumu "Pieci rīti", portālu "Delfi" informē Latvijas Radio pārstāve Daiga Konošonoka.

Pieci.lv ēterā sāks skanēt jauna interaktīva programma "Rīta radio", kas veidota, sekojot jaunākajām raidstaciju šovu tendencēm. Tās centrā būs pasaules un Latvijas jaunākā dzīvesstila, sociālā aktīvisma, digitālās vides, attiecību, izklaides, notikumu un mūzikas tendenču apspriešana, kas notiks ne vien radio, bet arī Pieci.lv sociālo tīklu kontos.

Jaunās programmas vadītāji tiks izziņoti Latvijā vēl nebijuša Pop-up radiošova noslēgumā, kas ēterā skanēs no 13. līdz 24. septembrim. "Rīta radio" aizstās programmu "Pieci rīti".

"Rīta radio" enerģiski, saistoši un dinamiski piedāvās saturu, kas līdzināsies "wake-up party" jeb uzmundrinošu rīta sarunu stilam, kurā ir gan dzirkstošas sarunas, gan enerģiska mūzika. Ievadot nedēļas nogali, piektdienās "Rīta radio"notiks Latvijā vienīgā raidstaciju agrā ētera ballīte DJ vadībā, kas aicinās svinēt dzīvi un klausīties jaunāko un klausītāju iemīļotāko mūziku.

"Mēs ejam līdzi laikam! Bieži esam bijuši tā raidstacija, kas drosmīgi ievieš jaunus formātus un sociālās aktivitātes, ejot kopā ar pārējām Eiropas radio stacijām. Skatāmies, kāda ir pasaules elpa un savu jauno rīta programmu esam izveidojuši tā, lai aktuālais un novatoriskais ir kā svaigs rīta malks auditorijai, kas ir jauneklīga, sasniedz mērķus, ievieš pārmaiņas sabiedrībā un seko jaunākajām pasaules tendencēm," teica Latvijas Radio 5 – Pieci.lv radošais direktors Toms Grēviņš.

"Kā ilggadējs "Pieci rīti" vadītājs komandas vārdā pateicos visiem programmas faniem un klausītājiem, ar kuriem kopā esam aizvadījuši simtiem aizraujošus rītus astoņu gadu garumā. Varu solīt, ka moži un enerģiski rīti kopā ar Pieci.lv turpināsies!"

Raidījuma "Pieci rīti" pēdējā, 1700. epizode, izskanēs 10. septembrī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!