Foto: Publicitātes foto/EBU

Grupa "Citi zēni" sestdien aizvadījusi pirmo "Eirovīzijas" mēģinājumu dziesmai "Eat Your Salad". Grupa jau pēc divām nedēļām pārstāvēs Latviju 66. starptautiskajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā, portālam "Delfi" teic delegācijas preses pārstāvis Edgars Bāliņš.

"Mēģinājums bija labs, no savas puses izdarījām maksimumu, ir skaidrs, ka atsevišķas epizodes vēl jānoslīpē gan tehniski, gan saturiski. Satraukušies nebijām, par to noteikti varam pateikties visiem iesildīšanas pasākumiem pirms konkursa," secināja grupas solists Jānis Pētersons.

"Organizatori tehniskajās inovācijās bija uzstādījuši visai augstu latiņu, taču pēc mēģinājuma ir skaidrs, ka līdz galam dažas no šīm lietām netika atrisinātas, tādēļ esam spiesti ievērojami mainīt gaismu režiju, kadru plānus, kā arī izmainīt mūsu priekšnesuma sākotnējo ieceri," atzina televīzijas priekšnesuma režisors Juris Matuzelis.

Mēģinājumā neiztika arī bez neliela incidenta – lai gan visos iepriekšējos mēģinājumos Latvijā viss noritējis bez aizķeršanās, šī priekšnesuma noslēgumā neizturēja grupas ģitārista Krišjāņa Ozola bikses, kas saplīsa – līdzīgi kā "Supernovas" pusfinālā. Kā ziņoja grupas menedžeris Jānis Kļaviņš: "Situācija tiek steidzami risināta un līdz nākamajam mēģinājumam šī problēma tiks novērsta."

Grupas saksofonists un solists Dagnis Roziņš piebilda: "Ar mūsu sniegumu esam apmierināti un darīsim visu iespējamo, lai mūsu dziesma izskanētu arī lielajā finālā. Interese par mums šeit ir ļoti liela, intervijas notiek teju katrā brīvajā minūtē un šķiet, ka publika mūs novērtē."

Kā zināms, "Citi zēni" ar dziesmu "Eat Your Salad" 12. februārī tiešraidē kļuva par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa "Supernova 2022" uzvarētājiem, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 66. starptautiskajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā Turīnā, Itālijā. Grupa uzstāsies pirmajā pusfinālā 10. maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Šveice, Slovēnija, Bulgārija, Moldova, Ukraina, Lietuva, Nīderlande, Norvēģija, Portugāle, Dānija, Armēnija, Austrija, Horvātija, Islande un Grieķija. Eirovīzijas otrais pusfināls notiks 12. maijā, fināls – 14. maijā.

Grupas "Citi zēni" sastāvā ir Jānis Pētersons (vokāls), Dagnis Roziņš (vokāls un saksofons), Reinis Višķeris (taustiņinstrumenti), Krišjānis Ozols (ģitāra), Roberts Memmēns (bass) un Toms Kagainis (bungas).

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!