Kaplēt, ravēt, būvēt – "Lauku sētā" kā allaž darbu daudz! Šovs izsludina dalībnieku un saimniecību pieteikšanos jaunajai sezonai, kurā dalībniekiem būs iespēja pavadīt vasaru kārtīgā lauku sētā – iesvīst garās kartupeļu vagās, ieelpot žūstoša siena smaržu un baudīt lauku labumus.

Pieteikties aicināts ikviens, kurš sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un uz lauku dzīvi raugās ar prieku. Īpaši gaidīti dzīves pieredzes rūdītie, kam gadi nelauž kaulus un sirdī joprojām mīt piedzīvojumu gars.

"Lauku sētas atlasē vēlētos redzēt azartiskus un pašpārliecinātus dalībniekus, kuri nebaidās darbā rokas sasmērēt un pēc darba arī kārtīgi atpūsties, kuriem patīk sacensības gars un kuri gatavi pierādīt sevi gan darbos, gan nedarbos. Tāpat kā iepriekšējās Lauku sētas sezonās, dalībnieku atlases galvenais mērķis – krāšņi, kolorīti, mutīgi, izdarīgi, saimnieciski, strādīgi un izdomas bagāti dalībnieki, kuri nav ar pliku roku ņemami un pats galvenais – ar uzvaras sparu," saka šova producente Indra Miziša.

Tāpat šovam tiek meklēta arī saimniecība, kurās darbu netrūkst un jāveic visdažādākie uzdevumi – jāravē vagas, jākopj lopiņi, jāvāc siens un daudz kas cits. Vēlamai saimniecības sastāvdaļai ir jābūt arī atpūtas iespējām – ja ir pirts, sporta laukums vai dīķis, čaklie šova dalībnieki pēc garas dienas varēs atvilkt elpu un kārtīgi atpūsties pirms jauna darba cēliena. Piesaki savu saimniecību un "Lauku sētas" rosīgie dalībnieki ar vadītāju Jāni Rāznu priekšgalā, iespējams, būs klāt.

Ja tev ir saimniecība vai tavas rokas nebīstas darba un vēlies iepazīt lauku dzīvi, darbojoties saimniecībā no saules lēkta līdz pat rietam, piesakies šeit!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!