Foto: Publicitātes foto
25. maijā savu otro singlu klausītāju vērtējumam nodod pērn pašmāju mūzikas industrijā debitējusī dziedātāja Estere (Estere Tauriņa). Singlam tapis arī kontrastiem piepildīts videoklips.

Dziesma "Sviesta muša" vēsta par uzticēšanos sev, saviem sapņiem un to, ka mums katram ik dienas ir jāmācās uzbūvēt sienu starp sevi un cilvēkiem, kuri mēģina aplauzt mūsu spārnus nevietā un pavisam neaicināti.

"Ikdienā, ejot pa ielu vai satiekot nejauši kādu cilvēku, mums rodas priekšstats. Reizēm tas ir pozitīvs, bet reizēm – negatīvs. Dziesma stāsta par to, kā "mēs viens otru aplīmējam ar etiķetēm no galvas līdz kājām", nepadomājot par to, kā otrs cilvēks pēc tam jutīsies. Reizēm pietiek pat ar acu skatienu un tava vai tā otra cilvēka diena vairs nav izdevusies. Pēc katras neizdošanās vai asāka vārda mēs maināmies savā raksturā, uzvedībā, izskatā un tajā, kā domājam. Gribētos teikt, ka tie sāpīgie vārdi, ko citi velta mums, padara mūs stiprākus un rūdītākus, veidojot mūsos to otru– tumšo tēlu," stāsta jaunā dziedātāja.

Singla vārdu un mūzikas autore ir pati Estere, bet studijas producents – Kaspars Ansons. Kā stāsta dziedātāja: "Pirmais uzmetums dziesmai tapa jau pagājušā gada vasarā, kad atmiņā atausa notikums par kādu repliku, kas bija vērsta tieši uz mani. Toreiz vēl biju pusaudzes gados un tas kaut kā aizķērās. No tās domas netiku vaļā līdz brīdim, kad pagājušajā gadā piesēdos pie klavierēm un darīts – dziesma gatava!"

Dziesmai tapis arī videoklips, kurā izmantota tumša telpa, lai radītu noskaņu, kurā pati varone līdz galam nesaprot, kur un kāpēc tur atrodas.
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!