Foto: Kārlis Dambrāns, DELFI

Pēc partijas neievēlēšanas 14.Saeimā Saeimā politiķis Aldis Gobzems paziņojis par atkāpšanos no partijas "Katram un katrai" vadītāja amata un izstāšanos no partijas.

Kā teikts politiķa izplatītajā videouzrunā, viņš "rīkojas atbildīgi un vīrišķīgi", jo viņa vadītā partija nav sasniegusi mērķi, proti, nav ievēlēta 14.Saeimā, tādēļ viņš nolēmis pamest paša veidoto partiju "Katram un katrai".

Tagad Gobzems, pēc viņa vārdiem, kļūstot par privātpersonu, neatbildēšot uz nepazīstamiem telefona zvaniem un nodarbošoties ar "to, ar ko vīrietim jānodarbojas" - ar naudas pelnīšanu un ģimenes uzturēšanu. Līdz 13.Saeimas pilnvaru termiņa beigām Gobzems gan vēl ir Saeimas deputāts, lai arī viņam ir liegts piedalīties virknē sēžu.

Politiķis piebilda, ka viņš tagad nolēmis dzīvot citādāk nekā iepriekšējos gados – "ceļot, priecāties, spēlēt tenisu", savukārt "visus normālos" viņš aicina emigrēt no Latvijas.

Kā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) publicētie pirmie rezultāti, par partiju "Katram un katrai" ir nobalsojuši 3,66% vēlētāju. Šāds rezultāts partijai neļauj iegūt deputātu mandātus, taču nākamos četrus gadus tā no valsts varēs saņemt ap 145 000 eiro finansējumu ik gadu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!