Foto: Mārtiņš Purviņš, DELFI
Klajā nācis sešu romantiski erotisko bestselleru autores, komerciāli veiksmīgās rakstnieces Karīnas Račko septītais romāns "Es neesmu tava". Šo notikumu viņas daiļrades fani kopā ar pašu spalvas meistari nosvinēja līksmā burziņā.
Grāmatu jau kopš 26. oktobra bija iespējams iegādāties rakstnieces mājaslapā, kur par jauno romānu rakstīts: "Populāra televīzijas sarunu šova vadītāja Virdžīnija Leimane vilšanos par savu rutīnā iestigušo laulību un aizdomas par vīra neuzticību cenšas apslāpēt darbā un rūpēs par piecgadīgo meitu. Liktenīga iepazīšanās ar talantīgo, šarmanto rakstnieku Aleksu Neitu uzjunda kaisli, kādu viņa neatceras pazinusi, un satricina visas vērtības, kādas viņai kā sievietei līdz šim bijušas".

Pozitīvu atsauksmi par grāmatu Račko jau iepriekš bija paguvusi saņemt no režisora Dž. Dž. Džilindžera: "Karīnas Račko jaunais romāns liek aizmirsties sievietes trauslajā jūtu pasaules balansēšanā uz realitātes asmeņa," Džilindžers vērtēja un piebilda, ka "tas pārliecina ar nežēlīgi izkāpinātu atklātumu."

Zobārstes Karīnas Račko iepriekšējās grāmatas tikušas pārdotas vairāk nekā 60 000 eksemplāru, gūstot Latvijas mērogam neraksturīgus panākumus.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!