Foto: Publicitātes foto
Klajā nācis videoklips dziedātāja un šova “X Faktors” vadītāja Markus Rivas jaunākajai dziesmai angļu valodā ar nosaukumu "Forever". Tieši ar šo dziesmu Riva jau devīto reizi startēs "Eirovīzijas" dziesmu konkursa nacionālajā atlasē.

Singls tapis sadarbojoties ar producentu "Gharah PK", kura producēto mūziķu sarakstā ir gan Kriss Brauns un Kregs Deivids, gan arī Nikola Šerzingere un korejiešu popzvaigznes.

Riva šo skaņdarbu pieteicis pašmāju "Supernova" konkursam, lai gan sākotnēji tāda plāna neesot bijis: "Dziesma tapa ļoti ātri un viegli, Losandželosā. Turpat radās arī teksts un melodija, atlika vien ierakstīt. Tā stāsta par to vienīgo, bezrobežu sajūtu, laimes mirkli, ko piedzīvojis katrs no mums, kad vēlamies apstādināt laiku un palikt tajā brīdī uz mūžiem".

Dziesmas video filmēts Losandželosas centrā, kopā ar komandu, kas strādājusi ar Marku arī iepriekš. Tiesa, nav iztikts arī bez pārpratumiem. Lai arī sākotnēji klipa scenārijā bijis paredzēts izspēlēt kaislīgas mīlas ainas, plānu pēdējā mirklī nācies mainīt, jo aizrunātā aktrise filmēšanu negaidīti atcēlusi, aizbildinoties, ka mīļotais viņu nelaižot ārā no mājas. Tas radījis pamatīgu apjukumu, taču, tā kā visi jau bijuši filmēšanas gatavībā, ātri nolemts pielāgoties situācijai.

"Apjukums bija milzīgs – par visu jau samaksāts, kameras gatavībā, bet es greizsirdības scēnas dēļ esmu palicis bez mīļotās", smej Markus, "par laimi man bija spēcīga komanda, ar kuru ātri nonācām pie jauna scenārija, un dziesmas videoversija tapa tikpat ātri un organiski kā pati dziesma."
Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!