Foto: Lauris Vīksne/LTV

9. maijā Liverpūlē konkursa "Eirovīzija" pirmajā pusfinālā Latvijas pārstāvji "Sudden Lights" uzstāsies kā ceturtie – pēc Serbijas un pirms Portugāles, ziņo pasākuma organizatori.

Trešdienas vakarā noteikta kārtība, kādā dalībvalstu pārstāvji kāps uz skatuves "Eirovīzijas" pusfinālā, un Latvijas dziesma "Aijā" izskanēs pusfināla sākumā – puiši uzstāsies ar ceturto kārtas numuru.

Mūsu dziesmai konkurenci veidos Norvēģija, Malta, Serbija, Portugāle, Īrija, Horvātija, Šveice, Izraēla, Moldova, Zviedrija, Azerbaidžāna, Čehija, Nīderlande un Somija.

Abas mūsu kaimiņvalstis startēs otrā pusfinālā; Igaunijas pārstāve Alika uzstāsies kā ceturtā , bet Lietuvas dalībniece Monika Linkīte uz skatuves kāps ar 15. kārtas numuru.

Vēl bez kaimiņvalstīm otrajā pusfinālā startēs Albānija, Austrālija, Armēnija, Kipra, Rumānija, Austrija, Dānija, Sanmarīno, Beļģija, Slovēnija, Islande, Gruzija, Grieķija, Polija.

Otrais pusfināls notiks 11. maijā, bet lielais "Eirovīzijas" fināls – 13. maijā.

Grupa "Sudden Lights" ar dziesmu "Aijā" 11. februārī tiešraidē kļuva par Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa "Supernova 2023" uzvarētājiem, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 67. starptautiskajā "Eirovīzijas" dziesmu konkursā Liverpūlē, Lielbritānijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!