Foto: Privātais arhīvs
Nav pagājuši pat divi mēneši, kopš šovmenis un bokseris Kristaps Zutis bildināja savu draudzeni Elīnu, kad atraktīvais spēka mitriķis paziņojis par šķiršanos. Zutis sociālajos tīklos ievietojis lakonisku skaidrojumu, ka šīm attiecībām pienācis gals, un viņš uzņemas atbildību par notikušo.

Šovasar Kristaps Zutis sociālajos tīklos lūkoja pēc psihoterapijas padoma, dažkārt cīnījās ar nomāktību, un nu nācis klajā ar paziņojumu, ka viņa un tiktokeres Elīnas Pakalnes attiecības ir beigušās. "Es esmu publiska persona, man ir jums jāpaziņo, ka manas un Elīnas Pakalnes attiecības ir izjukušas; iemesls esmu tikai un vienīgi es, lūgt jūs likt mani un viņu mierā ir bezjēdzīgi, bet es to tomēr gribētu mēģināt. Lai jums visiem miers un mīlestība mājās," vēsta bokseris.

Šovmenis arīdzan paskaidro, kāpēc nolēmis par attiecību krahu ziņot publiski: "Man viens cilvēks, kurš senāk bija draugs teica: "Zuti, tu negribi būt atpazīstams, bet es tev varu palīdzēt, tikai nesaki, ka nebrīdināja." Pēdējos gadus esmu kameru priekšā un ticis kritizēts gan pamatoti, gan nepamatoti, un tas viss uzlicis svaru uz pleciem – palikt īstam un turpināt dzīvot samazgās vai līst visiem di*sā. Es domāju, ka jūs saprotat, ka di*sā līst man nesanāk," – tā mākslinieks.

Par Zuša un Pakalnes tuvajām attiecībām pirmoreiz ziņas parādījās 2022. gada pašā sākumā – janvārī. "Zutis ir ceļā uz laimi un harmoniju," toreiz portālam "Delfi" teica viņš. Jau četrus mēnešus vēlāk pāris pirmo reizi pašķīrās.

Šā gada janvārī mīlnieki piekrita savu privāto dzīvi demonstrēt TV šovā, kura ietvaros notika arī draudzenes bildināšana. Bet nu kāzu plāniem pārvilkta trekna svītra.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!