Foto: Privātais arhīvs
Šā gada 18. novembrī Centrālamerikas vismazākajā valstī Salvadorā notiks skaistumkonkurss "Mis Visums" ("Miss Universe") un tajā Latviju pārstāvēs 29 gadus vecā modele Kate Aleksejeva – dāma, kura bija pieteikta iepriekšējam konkursam, taču saslima ar kovidu un savu dalību atsauca. Tagad Katei atkal būs iespēja mūsu valsti pārstāvēt prestižajā skaistumkonkursā starp 85 citām dalībniecēm.

Visumā visskaistāko 2022. gada meiteni kronēja šogad janvārī Ņūorleānā, un nu, 18. novembrī, tiks noskaidrota jauna izplatījumā skaistākā sieviete. Konkurss norisināsies Salvadorā un par pasākuma lielāko zvaigzni pieteikts amerikāņu mūziķis Džons Ledžends.

Šogad "Mis Visumā" debitēs Pakistāna, turp sūtot 24 gadus veco modeli Eriku Robinu.


Ļoti savlaicīgi izvēlēta arī Ukrainas daiļava – uz Salvadoru dosies Kijivā dzimusī Angelīna Usanova, 26 gadus veca jogas speciāliste.


Oktobra sākumā noskaidrota arī Krievijas pārstāve – tā būs 22 gadus vecā Margarita Golubeva, skaistule no Sanktpēterburgas, kura šogad guvusi titulu "Mis Krievija". Pirms diviem gadiem viņa kronēta arī par skaistāko studenti Krievijā, bet šogad konkursā "Mis Eiropa" palika sprīdi no uzvaras.


Latviju pārstāvēs pieredzējusī skaistumkonkursu dalībniece Kate Aleksejeva. Viņai ir 29 gadi, Kate rosās modeļu un konkursu pasaulē jau kopš 2010. gada. Aleksejeva aizraujas ar sportu un ceļošanu, nodibinājusi arī labdarības fondu, kas palīdz no vardarbības cietušām sievietēm. Pērnā gada "Mis Visums" viņai gāja secen, jo divas nedēļas pirms starta Kate saslima ar Covid-19. Pa šo laiku Kate no gaišmates kļuvusi par bruneti.


Kopumā konkursā "Mis Visums" šogad startēs 86 skaistules no visas pasaules. Lietuva un Igaunija šogad nepiedalās. Šajā sarīkojumā Latvija pēdējoreiz piedalījās tālajā 2006. gadā. Tas ir viens no prestižākajiem skaistumkonkursiem pasaulē, ko ik gadu TV tiešraidē vēro ap 500 miljoniem cilvēku.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!